Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Richie ka ambicie për t’u bërë dizenjatore

prej Sat 6 Feb 2010 - 15:24
Richie ka ambicie për t’u bërë dizenjatore F_020613Nicole Richie gjithmonë ka dashur të bëhet dizenjatore e veshjeve dhe thotë se aftësitë organizuese janë shumë të frytshme në karrierën e saj të re.
28-vjeçarja, e cila ka dy fëmijë dhe e cila ka linjën e argjendarive dhe bizhuterive, “House of Harlow 1960”, nuk e ka problem të punojë shumë për të bërë emër në industrinë e modës dhe beson se aftësitë e saj organizative janë të përkryera për të ndërtuar karrierën e saj të ëndrrave.
“Veshjet janë diçka që gjithmonë kam dashur t’i bëj. Kam prerë copëza të revistave që kur kam qenë vajzë e vogël. Jam Virgjëreshë (në horoskop) dhe vërtet ia dal mirë me orar. Andaj dita ka 24 orë dhe unë zgjohem në 6.30 çdo ditë”, ka thënë Richie
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi