Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Nils Gabriel Sefström

prej Fri 13 May 2011 - 5:47
Nils Gabriel Sefström lindi më 2 qershor 1787 në Ilsbo Socken, Suedi dhe vdiq më 30 nëntor 1845 në Stockholm. Ishte kimist suedez, në vitin 1831 zbuloi elementin Vanadiumi.


Nils Gabriel Sefström 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi