Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Otto Wallach

prej Fri 13 May 2011 - 5:50
Otto Wallach lindi më 27 mars 1847 në Königsberg, Gjermani dhe vdiq më 26 shkurt 1931 në Göttingen. Ishte kimist gjerman. Në vitin 1910 mori çmimin Nobel në lëminë e kimisë.


Otto Wallach 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi