Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21329
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Paul Emile Lecoq de Boisbaudran

prej Fri 13 May 2011 - 5:53
Paul Émile (François) Lecoq de Boisbaudran lindi më 18 prill 1838 në Cognac, Francë dhe vdiq më 28 maj 1912 në Paris. Ishte kimist françez.


Paul Emile Lecoq de Boisbaudran 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi