Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Rudolf Leuckart

prej Fri 13 May 2011 - 5:58
Carl Louis Rudolf Alexander Leuckart lindi më 23 qershor të vitit 1854 në Giessen, Gjermani dhe vdiq më 24 korrik të vitit 1889 në Leipzig. Ishte një kimist gjerman.


Rudolf Leuckart 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi