Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Richard Adolf Zsigmondy

prej Fri 13 May 2011 - 6:01
Richard Adolf Zsigmondy lindi më 1 prill të vitit 1865 në Wien (sq. Vjenë) dhe vdiq më 23 shtator të vitit 1929 në Göttingen. Ishte një kimist austriak, me prejardhje hungareze.


Richard Adolf Zsigmondy 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi