Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Walther Hempel

prej Fri 13 May 2011 - 6:08
Walther Mathias Hempel lindi më 5 maj të vitit 1851 në Pulsnitz, dhe vdiq më 1 dhjetor të vitit 1916 në Dresden, Gjermani. Ishte një kimist gjerman, i njohur për punën e tij mbi elektrolizën dhe analizat teknike të gazrave.


Walther Hempel 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi