Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Willard Frank Libby

prej Fri 13 May 2011 - 6:09
Willard Frank Libby lindi më 17 dhjetor të vitit 1908 në Grand Valley, Colorado dhe vdiq më 8 shtator të vitit 1980 në Los Angeles. Ishte një kimist amerikan.


Willard Frank Libby 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi