Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Walther Hermann Nernst

prej Fri 13 May 2011 - 6:10
Walther Hermann Nernst lindi më 25 qershor 1864 në Briesen (Prusi) dhe vdiq më 18 nëntor 1941 në Zibelle. Ishte një kimist dhe fizikan gjerman.


Walther Hermann Nernst 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi