Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default William Hyde Wollaston

prej Fri 13 May 2011 - 6:12
William Hyde Wollaston lindi më 6 gusht 1766 në East Dereham (Norfolk, Angli) dhe vdiq më 22 dhjetor 1828. Ishte një kimist, mjek, fizikan anglez.


William Hyde Wollaston 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi