Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Mon 16 May 2011 - 15:04
Nese pas nje kohe ne lidhjen tuaj kuptoni qe e dashura apo i dashuri ju ka dashur per meshire vetem qe mos te lendoheni si do reagonit...???


Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 60
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Mon 16 May 2011 - 16:52
ska nevoj per keto gjera jam eksperte uneAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Mon 16 May 2011 - 16:57
Apaopapapapa nuk ka gje me te keqe ,,,,,,,sdo doja te isha kurre ne ate pozicion..
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 60
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Mon 16 May 2011 - 16:58
po cne ti ne ate pozicion ti je vetetim Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire 45550 Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire 113209097Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Mon 16 May 2011 - 16:58
Nuk dua te me doj askush per meshir, vetem per ate qe jam dhe meritoj, e n.q.s do ta bente nje gje te till per mua do te ishte thjesht nje njeri qe nuk di te dalloj dashurin nga meshira..
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 60
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Mon 16 May 2011 - 17:02
Jasht Temes xhoni (Edituar nga Princesha)Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Sun 29 Apr 2012 - 15:16
Nuk besoj se ka mashkull i cili do qendronte me nje femer vetem nga meshira,nje kjo persa u perket femrave shpesh e hasim te len menjan e veten duke treguar tolerance,meshire e keqardhje (varet nga situata) e qendrojne me dike...
Si do reagoja nese mesoja dicka te till?

Nga njera ane fatlume qe edhe pse per meshire me ka qendruar aty,pra ka bere dicka jashte vetes e me ka ven mua si primare ne lidhje me te e ndjenjat e tij e nga ana tjeter do me vinte keq sepse heret a vone kesaj i vjen fundi ndersa ne te kunderten thjeshte eshte bukur te ndjesh se dikush te do e mendon per ty..


Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Sun 29 Apr 2012 - 15:22
do thot ta duash si eshte

e pas kohes qe vie mund ndryshon gjerat


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Wed 4 Jun 2014 - 0:23
Ndjenja me e keqe eshte kur dikush qe te ka bere te ndihesh e vecante , largohet nga ty dhe ti qe duhet te sillesh sikur s'te intereson .


Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

prej Wed 4 Jun 2014 - 0:33
Vertet e beson se eshte larguar nga ty?????Sa pak e paske njohur...


Sponsored content

default Re: Si do ndjeheni nese kuptoni qe ai/ajo ju ka dashur dhe ju do per meshire

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi