Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Fri 20 May 2011 - 22:44
Vitet e shkolles besoj se jane per te gjithe nga vitet me te bukura!

Por ka edhe kujtime te hidhura qe per fat te keq nuk harrohen dhe keto mbase jane dhe ato qe ngelen me shume te gdhendura ne mendje,

Ka edhe me njerez te dashur qe nuk ke mundesi ti shikosh me kurre!

Per mua te gjitha keto jane kujtime qe nuk do vdesin kurre.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 21:23
Besoj, komplet e kaluara...


Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 6ds9w0
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 21:26
Mbi te gjitha, viti i dyte gjimnaz, me i bukuri qe kam kaluar dhe viti me i ngjeshur me kujtime.


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 21:38
kujtimet dhe shoqerija mbremjes se diplomimit te fakultetitAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 22:04
Viti i kater gjimnaz ,,akoma kur e mendoj kam mall.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Sat 11 Jun 2011 - 11:11
Kujtimet e femijris lindin me ne dhe vdesin bashk me ne nuk harrohen kurr Very Happy:D


Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 21 Jun 2011 - 19:51
shume kujtime nuk vdesin kurre.vitet e adoleshences.jeta gjimnaziste. ditet e lumtura me njeriun qe ka kaluar shume gjera dhe qe tani nuk jane vecse nje kujtim i bukur.dite te hidhura kur ka humbur njeriun me te shtrenjte qe mund te kete cdo njeri ne bote.qe e mundon cdo dite etj. por ngushellon veten duke ja lene te kaluares


Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 21 Jun 2011 - 19:55
atë qe me msoj me puth Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 45550avatar
Zhaku
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 475
<b>Hobi</b> Hobi : teknollogji
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirana
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/04/2011

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 21 Jun 2011 - 20:02
njeriu eshte notalgjik po cdo gje vyshket per fat te keq kujtimet i mira harroen kurse vuajtjet nuk e besoj se harroen
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:40
...kujtimi Merzitur


Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 6ds9w0
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:41
mos te filloj me ket tem se dot bej mazi se mbrëmAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:42
Selda
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:42
dita e lindjes time Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 570652
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:52
Ina shkruajti:dita e lindjes time Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 570652

qfar mban mend moj ti nga dita e lindjes tuaj Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 45550 Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 45550 Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 45550Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:53
Alkimisti shkruajti:
Ina shkruajti:dita e lindjes time Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 570652

qfar mban mend moj ti nga dita e lindjes tuaj Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 45550 Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 45550 Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 45550
Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 1698836746 Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 1698836746 prandaj e thash
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Wed 29 Jun 2011 - 22:48
Çdo gjë...


Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Wed 29 Jun 2011 - 22:49
Dita qe hyra ketu Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! 322547
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Wed 29 Jun 2011 - 22:56
takimi me dike


Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Wed 29 Jun 2011 - 22:57
Kur u perplasa me makin
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

prej Wed 8 Apr 2015 - 17:07
Mbi te gjitha Njerzit e zemres qe me jan gjet afer gjithmon ne kohrat e veshtira.


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Sponsored content

default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi