Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Endrrat e verteta (Reale)

prej Fri 27 May 2011 - 9:56
Shume here na ndodh qe te shohim endrra por sa jane te verteta?

-A mund te tregojn endrrat te ardhmen?
-A mund nje enderr ta parandaloj nje fatkeqesi?
-A mund ne enderr njeriu te vdes?
-A jane endrrat vendi ku edhe mund te komunikojm me te vdekurit tanë?
-A mund dish permes endrres te te beje magji te zeze (sehir)?
-A jane endrrat perjetim gjate dites?
-A mund te enderroj njeriu me sy hapur?
-CILES BOTE I PERKASIN ENDRRAT, BOTES KU JETOJME APO BOTES AMSHORE?


Sa jane te verteta dhe a mund nje enderr te luaj rol kyq ne jeten e njeriut?

Pres pergjegje nga ju dhe ndodhit tuaja,

Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Endrrat e verteta (Reale)

prej Fri 17 Jun 2011 - 17:56
Une mendoj qe enderrat jane si nje lloj parapergadtje per ndodhit ose diçka tjeter, qe mundet te na ndodh dmth na paralajmeron nese mund te te ndodh diçka e mire ose e keqe mirepo jo shpesh ne raste te rralla.
Po flas personalisht pasi qe me ka ndodh qe enderrat me kane dalur reale ne shume raste dhe shume here kur beja diçka diten me shtirrej ne enderr ajo dite ose ngjarje por mendoj qe nuk kane shum efekt.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi