Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 29 May 2011 - 15:36
Pse lind pyetja nqs e keni te vertet identitetin? Sepse mbas nje monitori mund te "fshihen" shume gjera... Mund te jeni ca do ju " enderron" zemra ose mund te jeni thjesht vetevetja...

Ne internet perdorni te dhenat personale reale...apo jan te inventuara?

Po ashtu e keni problem te vendosni fotot ne internet, ku mund ti shofi cdokush?


Eshte gje e keqe te kesh nje "identitet virtual"?
Jeta virtuale ngel ne virtual...apo nderthuret me jeten reale?
E keni te vertet identitetin ne INTERNET? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 29 May 2011 - 15:45
Ne internet perdorni te dhenat personale reale...apo jan te inventuara? -Te dheneat i kam reale .
.

Po ashtu e keni problem te vendosni fotot ne internet, ku mund ti shofi cdokush?
- Problemi eshte se kemi te bejme me lloj lloj njerzish qe vjedhin foto personale dhe luajn nje loj te shemtuar me foton tende ne lloje te ndryshem dhe face te ndryshem interneti, mua me ka ndodhe qe foton time e kan vjedh nga fb dhe e mbane ne fb e saj njera nga saranda dhe pse i kam dergu mesazh qe ta hec ajo vazhdon ta mbaje , nje gje e shemtuar nga njerzit e shemtuar , kam vendos dhe ne forum foton time por e kam heq thjesht se njerzve ju ka ik truri dhe mendojn vetem gjera te tilla qe te tallen me foto te njerzve te tjere.

Eshte gje e keqe te kesh nje "identitet virtual"?---Ndonjeher eshte dhe keq , gjithmon kemi te bejme me gjera negative dhe pozitive.
Jeta virtuale ngel ne virtual...apo nderthuret me jeten reale?-- Nderthuret ne jeten reale per ata njerzit real qe jane dhe kan ndjenja per ate qe jane.

avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 29 May 2011 - 16:21
Ne internet perdorni te dhenat personale reale...apo jan te inventuara? vende vende, realet atje ku duhen dhe virtuale atje ku hy sa per te par se cfar behet
Po ashtu e keni problem te vendosni fotot ne internet, ku mund ti shofi cdokush? po shujm, sot armiqt virtual po te gjeten nje foto te bejn namin
Eshte gje e keqe te kesh nje "identitet virtual"? identiteti ne virtualitet per mendimin tim duhet te jet gjysem real e gjysem virtual, me persona qe krijon besim sbesoj se ka ndonje problem ti tregosh gjerat ashtu sic jan


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Mon 13 Jun 2011 - 14:43
po veq nikun kam tjeter ne menyren veq ashtu...perndryshe me gjithqka jam vetvetja....avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Thu 30 Jun 2011 - 18:00
vende vende po vende vende jo


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
FjoollaaH
FjoollaaH
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1032
<b>Hobi</b> Hobi : Aktrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : LloKaTrO
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/07/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Fri 2 Sep 2011 - 13:45
ne te gjitha aspektet jam vetvetja Very Happy


Jetojme ne vendin e shqiponjave, por cdo dite rrethohemi nga laraskat.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Fri 2 Sep 2011 - 21:51
deri kyt moment po


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

E keni te vertet identitetin ne INTERNET? N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Fri 2 Sep 2011 - 22:01
per aq sa mundem te tregoj ketu po i kam te verteta me shume skeni se cdini hollesira do mbaj dicka per vete e une krt


E keni te vertet identitetin ne INTERNET? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Thu 22 Sep 2011 - 20:40
Ne internet perdorni te dhenat personale reale...apo jan te inventuara? Gjdo gje qe eshte e shenuar eshte e dhene e vertet

Po ashtu e keni problem te vendosni fotot ne internet, ku mund ti shofi cdokush? Problemi i vetem eshte keqperdorimi

Eshte gje e keqe te kesh nje "identitet virtual"? Te ejsh vetvetja nuk do thote asgje me shume apo me pak

Jeta virtuale ngel ne virtual...apo nderthuret me jeten reale? Per mua eshte njesoj derisa nuk ka keqperdorimeSilvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Wed 4 Apr 2012 - 20:31
Ne internet perdorni te dhenat personale reale...apo jan te inventuara?
jo gjithmon,por ne kete forum po...
Po ashtu e keni problem te vendosni fotot ne internet, ku mund ti shofi cdokush?
Varet se ku,dhe cfra foto ve...ketu kam te timen...
Eshte gje e keqe te kesh nje "identitet virtual"?

Varet se e cfar aspekti e shikojm...le te themi qe shum her esht e rrezikshme....
Jeta virtuale ngel ne virtual...apo nderthuret me jeten reale?
Ngelet aty...ne jete real si kam personat rreth e rotull...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

E keni te vertet identitetin ne INTERNET? Image
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Wed 4 Apr 2012 - 20:57
emrin nuk e kammm te vertet po em din gjysman e forumit si e kam

kurse foto jam reali


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:30
Pervec fotos cdo gje eshte e vertete...


E keni te vertet identitetin ne INTERNET? 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:59
Pothuajse e tera dhe e bera sic me ka bere nena kkk


E keni te vertet identitetin ne INTERNET? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 14 Oct 2012 - 0:02
Po foton kujt ja ke marr borxh??? grrrr opla


E keni te vertet identitetin ne INTERNET? 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 14 Oct 2012 - 0:45
Google-s lot grrrr


E keni te vertet identitetin ne INTERNET? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 14 Oct 2012 - 17:25
Per veq emrit te gjitha te dhenat jan reale. Very Happy
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 14 Oct 2012 - 17:34
Po jan te saktaa


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
E keni te vertet identitetin ne INTERNET? 74537453
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 14 Oct 2012 - 17:37
Msn Dhe Fb I Kam Te Verteta,Forum etj etj jan jo te verteta :)Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

E keni te vertet identitetin ne INTERNET? 1t7y1w
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 14 Oct 2012 - 17:55
Pos avatarit te gjitha jane te verteta... Nuk mundem te formoj nje idetitet te rrem jo qe nuk dua por do isha zbuluar menjehere Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

prej Sun 14 Oct 2012 - 18:11
Message reputation : 100% (1 vote)
ne forum po...por jo ne te gjith programmet tjera


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

E keni te vertet identitetin ne INTERNET? Image
Sponsored content

default Re: E keni te vertet identitetin ne INTERNET?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi