Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Asnjehere ...

prej Sun 29 May 2011 - 18:25
Asnjëherë skam dashur që të lëndojë ty ,,, por zemra smë pyeti ....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Sun 29 May 2011 - 19:04
te lendoj asnje ,,,por ja qe njerez te tille ka plot
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 19:15
Qe te vi deri ketu, sjellja ime eshte pasoj e sjelljeve tuja.
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:08
Asnjiher nuk kam dashur qe dikush qe te shkel kemben te kerkoj falje.Dhe dikush qe te thyen zemren e ste thote asnje fjale . . !!


Asnjehere ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:13
qe te lendoj njeriAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:23
Kushtrimi4 shkruajti:qe te lendoj njeri
as une asnjeher
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:23
te perfitoj nga miresia e dikujt


Asnjehere ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:24
te qaj per dike ...kur ai eshte fajtor e jo une
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:25
qe te kerkoj asgju nga as kushCalypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:30
qe te merzis te tjeret


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Asnjehere ... N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:30
te mashtroj e genjej persona qe i kam ne shpirt


Asnjehere ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:31
te merzis njeri se s esht natyra ime e tille
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:32
te merziti as kon me fajin timAlkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:33
asnjehere nuk kam dashur qe te krijoj ndonje pershtypje tjera veq keshtu siq jamAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:34
te merzitem per gjera qe sja vlen
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 21:38
asnjeher sdua dru mos me rrifni sidomos ti ina se ke dor te rende Asnjehere ... 322547Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 22:13
Asnjiher nuk kam dashur qe dikush, te urdheroj ne shpin time, thjesht nuk ja lejoj.!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 22:14
te merzis pa vetedije
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 22:15
Asnjehere ... 333516Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 22:42
Asnjeher skam dashur te jetoj nje enderr
nga endrra gjitmon frik kam pasur
por ne jeten time te drejt te shtrember
me endrren shpesh jam hasur
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 22:53
te jem cift me ndonje ketu Asnjehere ... 1698836746


Asnjehere ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 22:55
asnjeher nuk kam dashur te tregohem mendjemadhe
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 23:26
te ja imponoj dikujt as gjoArian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 23:33
Message reputation : 50% (2 votes)
Asnjehere nuk kam dashur qe te jem i pelqyer nga te tjeret. Cuditerishte ka ndodhur pikrishte kjo!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 23:48
te luani me repitacionin e me detyroni ta heq Asnjehere ... 687146


Asnjehere ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Tue 31 May 2011 - 23:58
asnjehere nuk kam dasht ti them dikuj halla te qoft per nje pun te gabuarAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Wed 1 Jun 2011 - 21:37
skam dash te lendoj njeri
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 3 Jun 2011 - 10:48
Asnjiher nuk kam dashur qe te keqkuptoheni.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 3 Jun 2011 - 14:12
Asnjeher skam dashur te jetoj nje enderr nga endrra gjithmon frik kam pasur por ne jeten time te drejt te shtrember me endrren shpesh jam hasur.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 3 Jun 2011 - 14:18
asnjehere nuk kam dashur te them lamtumire per shkak te nje situate pavaresisht se se ndiej


Asnjehere ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 3 Jun 2011 - 19:31
asnjeher nuk kam dashur ta bej diqka por e bera dhe jam shum pishman


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Mon 27 Jun 2011 - 0:03
asnjeher s te kam ofenduar ashtu sic e bere ti
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Asnjehere ...

prej Mon 27 Jun 2011 - 1:46
...të ketë urrejtje.


Asnjehere ... 6ds9w0
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Thu 30 Jun 2011 - 17:34
te merzis dike


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:26
qe dikush te mos me kupton


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:52
te lendoj njeri
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:57
qe te lendoj si domos femrat e bukuraCalypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:58
asnjihere skam dashur te di per gjera qe skan vlere


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Asnjehere ... N
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Asnjehere ...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:58
te merzis dike pa dijenin time
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Asnjehere ...

prej Sat 2 Jul 2011 - 9:49
te bej nje gabim ne jeten time por ja qe e bera Merzitur Merzitur


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Sponsored content

default Re: Asnjehere ...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi