Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Turizmi, “La Repubblica”: Shqipëria, pushime “të mira dhe të lira”

prej Sun 29 May 2011 - 19:34
Gazeta e përditshme italiane “La Repubblica” këshillon një listë vendesh për të kaluar pushimet për të gjithë qytetarët italianë, në prag të sezonit veror ndërsa në destinacionet e përmendura spikat e para Shqipëria
“Shqipëria është vendi ku ia vlen të kalosh pushimet’. Kështu shkruhet në një nga të përditshmet më prestigjioze italiane.
“La Repubblica” këshillon një listë vendesh për të kaluar pushimet për të gjithë qytetarët italianë, ku spikat e para Shqipëria.
Pushime të këndshme dhe me pak shpenzime, thuhet në artikull, ku citohet edhe vlerësimi që ‘Lonley Planet’ i bën Shqipërisë si destinacionin më të mirë për 2011.


Turizmi, “La Repubblica”: Shqipëria, pushime “të mira dhe të lira” 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi