Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat....

prej Wed 1 Jun 2011 - 19:39
Burrat ndihen te plagosur, te poshteruar, te keqtrajtuar, te lene pas dore dhe te pakuptuar. Shpesh femrat nuk e vene re kete gje, edhe pse ne nje fare menyre jane shkaktaret e vuajtjeve te tyre. Duke e merzitur me zenka dhe duke mbajtur meri te jeni te bindura se ai do t’u lere pas dore dhe do t’i perkushtohet dikujt tjeter qe e ben te ndihet i lumtur dhe i vleresuar.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat....

prej Sun 1 Apr 2012 - 21:02
qe merren me thashetheme dhe qe vonhen shum ne rregullim para se te dalin...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat.... Image
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat....

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:26
Mendjemadhesia...kur e mbajne veten per me te larte...


Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat.... 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat....

prej Sun 14 Oct 2012 - 0:47
Na marrsh pleshtat..po jemi mo si zonjusha jo se duam te dukemi por e mbajme veten si zonjusha lot


Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat.... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat....

prej Sun 14 Oct 2012 - 8:07
Kur me bejne si k... Te ndershme dhe kur me bejne te veshtiren


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Gjerat qe meshkujt urrejne me shume te femrat....

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi