Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

prej Sun 5 Jun 2011 - 17:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Duke devijuar nga nje teme...me erdhi ne mendje kjo teme....

une psh kam me sh gjera qe me mungojne

fiqte
nespulla
geshtenja
kurmale
bajame
lajthi


bajame dhe lajthi gjinden ne supermarket...por sikur skan te njeten shije si ato natyralet.....


ju ca nuk gjeni jashtetit ...dhe i hani me kenaqsi kur ktheheni ne shqiperi....?


Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

prej Wed 8 Jun 2011 - 12:56
mua me mungojne akulloret,biskotat me nje ngjyre roz siper qe shisnin me pare,afishe e shume te tjera


Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

prej Wed 8 Jun 2011 - 13:50
fiqte
Sponsored content

default Re: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi