Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nusja kërkoi nga dasmorët para për rritjen e gjoksit

prej Tue 7 Jun 2011 - 18:31
Nusja kërkoi nga dasmorët para për rritjen e gjoksit   F.0603144841315_m

Les dhe Louise Hampson nga 200 mysafirët e dasmës së tyre kërkuan që të mos u blejnë enë dhe aparate shtëpiake, por t’u dhurojnë para në mënyrë që nusja ta rris gjoksin, shkruan Daily Mail.

Britanikja Louise Hampson (33 vjeçare) mori dhuratë rreth 2000 funta nga dasmorët për ta kryer operacionin. Donacionin ia shtoi edhe kursimeve të veta dhe u nis drejtë e tek kirurgu estetik. “Mysafirët e dasmës sime më përgatitën dhuratën më të mirë për të filluar jetën martesore”, tha nusja e emocionuar pas operacionit.

Së bashku me bashkëshortin Les (24 vjeçar) në ftesat e dasmës kishin shkruar se atyre nuk u mungonte tosteri, aparati i kafesë dhe as enët por nuk kishin para për operacion.

Louise i tha revistës britanike “Love It!” se gjinjtë e saj ishin shfryrë pasi kishte lindur tre fëmijë nga lidhjet e mëhershme dhe dëshironte t’ua kthente “shkëlqimin e vjetër”. /Telegrafi/Nusja kërkoi nga dasmorët para për rritjen e gjoksit   Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nusja kërkoi nga dasmorët para për rritjen e gjoksit

prej Tue 7 Jun 2011 - 23:17
Nuk janë mirë këta!...


Nusja kërkoi nga dasmorët para për rritjen e gjoksit   6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi