Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 10:24
Ktu jeni te lutur te na sillni sa me shum foto nga bregdeti perrla e shqiperis

Pamje na siper Vlores
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Vlora%5B1%5D

Pamje ne dalje te tynelit , Vlore
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Vlora2%5B1%5D

Jal, Vlore nje vend fantastik per pushime verore :)
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Jala_Beach_Vlora_Albania%5B1%5D

Pamje nga vendi i quajtur kalaja , Vlore
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Lg_vlora21%5B1%5D


Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 10:36
Riviera bregdetare e shqiperis
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Albanian_Riviera


Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 10:37
Riviera bregdetare e shqiperis
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Coastline_in_Albania


Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 10:39
Borshe , Vlore
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Borsh_Albania_waterfall

Plazhi i borshit, Vlore
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Strand_Borsh


Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!!

prej Fri 10 Jun 2011 - 10:44
Llogara,Vlore
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! ALB_20070718_img_1368

Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! ALB_20070718_img_1354

Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! ALB_20070718_img_1372
Dhermiu,Vlore
Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! Himar%C3%AB-Albania1


Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!! 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Sponsored content

default Re: Foto dhe pamje te mbrekullushme nga bregdeti shqiptaer!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi