Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sa jeni zhgenjuer ne jete???

prej Thu 4 Mar 2010 - 20:35
First topic message reminder :

Ashtu si cdo njeri edhe une kam patur zhgenjimet e mia. Ajo ka ndodhur sepse i kam dhene besen time shume shpejt njeriezve qe nuk e kane merituar. Megjithate une jam tip qe ne keto lloj situatash nuk e le veten time te bie ne gjendje depresive por i kaloj shume qete.
Jam shume e sigurte qe do kete edhe shume raste te tjera qe une do te zhgenjehem por nuk kam se cfare ti bej pasi kjo eshte jeta.
pyetja flet vete , sma merr mendja se ka nevoje per sqrime .. Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 Icon_lol Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 Icon_lol


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Wed 23 Nov 2011 - 14:27
Qe i besova dikujt edhe perskaj gabimit te pare duke menduar se do ndryshoj,por ja qe u zhgenjeva.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Wed 23 Nov 2011 - 14:35
S'kam pesuar ndonje zhgenjim aq te madh ne jete sa te me fiksohet e ta permend tani!


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
JinBim
JinBim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 163
<b>Hobi</b> Hobi : Shah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 29 Nov 2011 - 12:19

Zhgenjyer nga Kombi jone per fat te keq Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 482245
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 29 Nov 2011 - 12:22
po haver jin bim ashtu esht po si je ti i ndruarAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 29 Nov 2011 - 18:23
Askush pervec vetes..!


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 29 Nov 2011 - 18:34
nga kjo lart Mad


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 5l3r52
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 29 Nov 2011 - 18:37
nga dikushavatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 29 Nov 2011 - 19:34
Po s'pres nga askush asgje..ndaj s'jam zhgenjy .. krt
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 29 Nov 2011 - 19:49
Message reputation : 100% (1 vote)
qe kam votuar kete qeveri te pist


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 2 Dec 2011 - 21:12
deri tani skam kaluar ndonje zhgenjim kushedi se cfar....dhe uroj qe te mos kaloj
sepse po me doli dikush nga zemra , sme hyn me
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sat 3 Dec 2011 - 15:08
...endrrat! Merzitur

Kam pare enderr se do behem Mbret... Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 1698836746


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 6ds9w0
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 4 Dec 2011 - 21:21
asnjeher skam pretenduar shume qe te zhgenjehem shume!
po jam e vetdijshme qe jeta eshte e gjat ... dhe zhgenjimet kan per te ekzistuar edhe ne te ardhmen Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 36297237
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 4 Dec 2011 - 21:48
Kur me shkroi nje plake ,sepse bente sikur shikonte fatin edhe me tha

Albo ti do fitosh llotari,edhe milioner do behesh.
YYYYYYYYYYYYY Si u zhgenjeva une grrrr grrrr
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 4 Dec 2011 - 22:03
Albo shkruajti:Kur me shkroi nje plake ,sepse bente sikur shikonte fatin edhe me tha

Albo ti do fitosh llotari,edhe milioner do behesh.
YYYYYYYYYYYYY Si u zhgenjeva une grrrr grrrr
e paramendoj afro Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 45550 Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 45550 Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 45550


kur njeher thash diqka qe ishte e verte e askush nuk me besoi


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 21 Oct 2012 - 9:12
sma do menja te ket njeri qe nuk asht zgenjy..thu te baj un perjashtim?


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sa jeni zhgenjyer ne jete??? - Faqe 2 N
Sponsored content

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi