Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sun 19 Jun 2011 - 20:12
Per ju goca e ju meshkuj e kam.... keni deshire ju te keni nje bebe ne kete moshe qe keni ? Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  45550


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sun 19 Jun 2011 - 20:45
UN THEM MAMKA


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sun 19 Jun 2011 - 20:51
une e dua nje ta mbaj si kukull Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  45550


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sun 19 Jun 2011 - 21:49
Do doja se i dua shume ,,por pak me von se ,,kam edhe nje universitet per te mbaru
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 31 Oct 2011 - 16:03
une po kush me degjon,,, lot


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 31 Oct 2011 - 18:13
Tanii,ne kete moshe ,o S'duua!!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 31 Oct 2011 - 19:08
Nuk duan nxitim keto vendime...


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 9 Jan 2012 - 15:56
Ehe..dua por ta rris vetem..! Rolling Eyes


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 9 Jan 2012 - 15:59
une nese me jap zoti nj vajz te ndershmeAjo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 9 Jan 2012 - 20:21
Kushtrimi4 shkruajti:une nese me jap zoti nj vajz te ndershme
Zoti i fal te gjith te mir ..varet se si i edukojm ,me von


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Thu 2 Feb 2012 - 23:13
ne kte mosh joooo Laughing
gjithsesi ,. i dua shum femijet
dhe me zi pres te perjetoj ndjesin e te qenurit nene
per momentin kam 1 macok qe e dua shum shum..e kam si bebe Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  3986225899
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 3 Feb 2012 - 15:12
ne kete mosh jo por per disa vjet po se me pelqejn shume


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 3 Feb 2012 - 15:14
Aяנαиα shkruajti:une po kush me degjon,,, lot

Se mos ke fol gje ti e ste kemi ndimuar Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746Fmijet i kam shum qejf Very Happy Very Happy


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 3 Feb 2012 - 15:16
si i thon ardht e bardht ....jam ne nji moshe qe cdo gja asht e mirpritur ...por duhet gjet burri nji here :vals:


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 3 Feb 2012 - 16:18
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
Aяנαиα shkruajti:une po kush me degjon,,, lot

Se mos ke fol gje ti e ste kemi ndimuar Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746Fmijet i kam shum qejf Very Happy Very Happy

Une dua po ta rris vet pa burr Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  721253


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 3 Feb 2012 - 16:20
edhe ti don naqe fmi? .....po ne skena burra moj prit ti gjejme nji here :N


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 3 Feb 2012 - 16:24
N'cuq sdu burre une Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  3480151997 vetem femije ta ble Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  45550


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 3 Feb 2012 - 16:29
prit pra te shkoj tek dyqani ta blej e te ta sjell Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  N
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:31
un...brenda 25 vjetorit


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Image
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:38
per momentin do ledhatoj vajzen qe kam


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1274
<b>Hobi</b> Hobi : te dhuroj gjak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/06/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:39
e kam diskutu me nusen e po presim tani momentin e gezushem


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  872632Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  498774
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:45
T_o_n_i shkruajti:e kam diskutu me nusen e po presim tani momentin e gezushem
Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 ashtu me tha dhe mua arviKush do, qe te kete se shpejti femije ?  2793563973


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1274
<b>Hobi</b> Hobi : te dhuroj gjak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/06/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:46
Durrsaku shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:e kam diskutu me nusen e po presim tani momentin e gezushem
Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 ashtu me tha dhe mua arviKush do, qe te kete se shpejti femije ?  2793563973

ti reee si shume muhabet ben me nusen time kur behet llaf per kshu punesh qe kam un me nusen


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  872632Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  498774
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:50
BASH MIRE


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:50
T_o_n_i shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:e kam diskutu me nusen e po presim tani momentin e gezushem
Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 ashtu me tha dhe mua arviKush do, qe te kete se shpejti femije ?  2793563973

ti reee si shume muhabet ben me nusen time kur behet llaf per kshu punesh qe kam un me nusen
per ty diskutuam e pyeta a po punoni per ndonje femije? cte duhet ty me tha Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  4053947266 me dhe per burre nje pijanec dhe pret qe te bejme femije ne ai svjen ne shtepi me tha me frymen e shenjte do ta bej femijen me thaKush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:53
DUHET ME PUNO TE FAMILJE PER NDER RESPEKT


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 27 Feb 2012 - 13:42
Durrsaku shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:e kam diskutu me nusen e po presim tani momentin e gezushem
Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 ashtu me tha dhe mua arviKush do, qe te kete se shpejti femije ?  2793563973

ti reee si shume muhabet ben me nusen time kur behet llaf per kshu punesh qe kam un me nusen
per ty diskutuam e pyeta a po punoni per ndonje femije? cte duhet ty me tha Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  4053947266 me dhe per burre nje pijanec dhe pret qe te bejme femije ne ai svjen ne shtepi me tha me frymen e shenjte do ta bej femijen me thaKush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192
hahah pika ty jarebi se ma nxorre bojen fare...
mi trrembe cunat mo drryq.....
cuna asgje nuk eshte sic duket... Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  721253 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Happy-New-Year-2013-Wishes-Languages
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 27 Feb 2012 - 13:43
Durrsaku shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:e kam diskutu me nusen e po presim tani momentin e gezushem
Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 ashtu me tha dhe mua arviKush do, qe te kete se shpejti femije ?  2793563973
mos permend emra te pervecem ti ore.....??? Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Happy-New-Year-2013-Wishes-Languages
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 27 Feb 2012 - 14:20
He pra kush do te ket fmij Razz Razz Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 27 Feb 2012 - 14:27
duhet me u ba si zoja e bekume me frymen e shejt ....se nryshe ska Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  N
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 27 Feb 2012 - 20:00
Furia shkruajti:duhet me u ba si zoja e bekume me frymen e shejt ....se nryshe ska Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746

Prap une do jem fryma jote e shenjt ske nga shkon jo Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Saraa
Saraa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1065
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : everywhere ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/02/2012

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 27 Feb 2012 - 20:05
Une dua qe te ma sjell nje lejleku


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Music-desi-glitters-8Emri: Femer
Mbiemri: E pamposhtur
Profesioni: Thurse endrrash
Gjendja civile: Enderr ne vazhdim
Gjatesia: Mjaftueshem per te arritur mollen e ndaluar nje dit
Pesha: Sa vetja, sa ndjenja, sa fjala e dhen dhe e shkrua
Shenja te vecanta: Nje pentagram rudhash me nota trishtimi ne mendje dhe melodia e krijuar nga dashuria e zemres
Syt: kafe me nuanca te turbullta pasionesh te djegura
Ngjyra: E erret per fshehjen e skuqjes nga fajet e lehta
Antipati: Loja egoiste e meshkujve
Simpati: Cdo gje q me fal lumturi
Frika: ZOTI!
Pasuria: Drita e zemres me te cilen fitoj dashurin
Synimi: Te sfidoj boten e cila synon te vras cdo enderr timen...!
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Mon 27 Feb 2012 - 20:35
Poo.................................................................................................................................Jo Ore,jam akoma vet femije


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  74537453
MeMories
MeMories
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1088
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku Neper Bote...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 2 Mar 2012 - 13:23
pse jo...uff mduket ka ardh koha..... Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  4053947266hahah


Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter..!
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 2 Mar 2012 - 14:43
Aяjαиα shkruajti:Per ju goca e ju meshkuj e kam.... keni deshire ju te keni nje bebe ne kete moshe qe keni ? Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  45550Nese ke ndonje strategji ne lidhje me kete ma thuaj se jam ne kete rruge Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1286751612Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 2 Mar 2012 - 14:46
Besaa shkruajti:
Aяjαиα shkruajti:Per ju goca e ju meshkuj e kam.... keni deshire ju te keni nje bebe ne kete moshe qe keni ? Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  45550Nese ke ndonje strategji ne lidhje me kete ma thuaj se jam ne kete rruge Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1286751612

Ja se po bej disa prova teknike kohet e fundit,nese kan rezultate te them une moj ta zbatosh sa me shpejt Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 2 Mar 2012 - 14:49
Aяjαиα shkruajti:
Besaa shkruajti:
Aяjαиα shkruajti:Per ju goca e ju meshkuj e kam.... keni deshire ju te keni nje bebe ne kete moshe qe keni ? Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  45550Nese ke ndonje strategji ne lidhje me kete ma thuaj se jam ne kete rruge Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1286751612

Ja se po bej disa prova teknike kohet e fundit,nese kan rezultate te them une moj ta zbatosh sa me shpejt Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192Hahaha shif mos te n'a dalish dyshe nga provat pastaj Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kujdes se do e maresh veten ne qaf pastaj Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 2 Mar 2012 - 14:54
Besaa shkruajti:
Aяjαиα shkruajti:
Besaa shkruajti:
Aяjαиα shkruajti:Per ju goca e ju meshkuj e kam.... keni deshire ju te keni nje bebe ne kete moshe qe keni ? Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  45550Nese ke ndonje strategji ne lidhje me kete ma thuaj se jam ne kete rruge Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1286751612

Ja se po bej disa prova teknike kohet e fundit,nese kan rezultate te them une moj ta zbatosh sa me shpejt Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192Hahaha shif mos te n'a dalish dyshe nga provat pastaj Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kujdes se do e maresh veten ne qaf pastaj Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192

Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Eshte teknike e vecante kjo e imja jo ajo tradicionale qe dim deri tani Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 madje me kete tekniken time mund te besh perzgjedhje te gjinise e te karakteristiave qe do te kete ai (ngjyren e syve etj) Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  2585209286 grrrr grrrr grrrr


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 2 Mar 2012 - 15:39
Aяjαиα shkruajti:
Besaa shkruajti:
Aяjαиα shkruajti:Per ju goca e ju meshkuj e kam.... keni deshire ju te keni nje bebe ne kete moshe qe keni ? Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  45550Nese ke ndonje strategji ne lidhje me kete ma thuaj se jam ne kete rruge Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  81192 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1286751612

Ja se po bej disa prova teknike kohet e fundit,nese kan rezultate te them une moj ta zbatosh sa me shpejt Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746

Me falni shoqe si po ju hecin provat dhe a mos keni nevoj per ndihm Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746 Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746


Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

prej Fri 2 Mar 2012 - 21:11
Hahahahaha Interisti une nuk kam nevoj aspak per prova kam ku t'i beje por ti Arjana nese zbulon dicka rrethe kesaj me njofto se jam e interesuar Kush do, qe te kete se shpejti femije ?  1698836746Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Sponsored content

default Re: Kush do, qe te kete se shpejti femije ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi