Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Thënie të mënçura

prej Thu 23 Jun 2011 - 16:29

***

Ka njerez qe te shkelin kemben dhe te thone me fal… Ka njerez qe te thyejne zemren dhe ikin pa thene nje fjale

***

Më thuaj me kë rri, të të them kush je dhe nëse di se me çfarë merresh, do mund të të them se çfarë mund të bëhesh

***

Gjerat me te mira dhe me te bukura ne jete as nuk shikohen, as nuk preken, ato mund te ndjehen vetem me zemer

***

Nuk ka buzeqeshje me te bukur sesa ajo qe lufton te shkelqeje midis loteve

***

Mos i beso askujtt sepse edhe hija jote te braktis kur je ne erresire

***

Shoqëria është si ajri, e nevojshme për frymëmarrjen, por e pamjaftueshme për jetën

***

Jeta eshte nje derras e zez ku fantazia shkruan e REALITETI fshin

***

Lumturia në çift bazohet jo në problemet që dalin, por në përpjekjet e përbashkëta për ti zgjidhur ato

***

Për të qenë i lumtur nuk mjafton që të gjesh një bashkëshort/e të mirë; edhe vetë duhet të jesh i tillë

***

Miku i rreme eshte si hija, na ndjek vetem sa ndrit dielli

***

...-e.t.j., nga autorë të ndryshëm.
Mund të mbledhim së bashku edhe më tejë...


Thënie të mënçura 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thënie të mënçura

prej Sat 10 Sep 2011 - 14:55
Te qash do te thote te te shkrihet akulli qe ke ne zemer

Me mire qe njerezit nuk i bren ndegjegja, se kushedi sa skelete do shihnim neper rruge...

Maska e mbajtur per nje kohe te gjate.. zevendeson fytyren.

Mos iu gezo dashurise me veshtrimin e pare,se dikush tjeter mund ta kete veshtruar para teje.Thënie të mënçura Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi