Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21329
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Fustanet me lule, “hitet” e kësaj vere

prej Wed 29 Jun 2011 - 21:06
Vera ka trokitur tashme. Hiqini rrobat e errëta nga dollapi, harroni pantallonat dhe kthejeni vëmendjet tek fustanet. Kjo është vera e tyre. Fustanet janë super në modë, por kujdes, duhet të kenë lule!
Janë të shumtë emrat e femrave të famshme që ndjekin trendet e modës, të cilat janë fotografuar me një fustan në tillë. Edhe stilistët më në zë japin pikërisht këto këshilla: Zgjidhni ngjyra të celura, me sa më shumë lule.
Për të goditur sipas tyre zgjidhni një model asimetrik, të shkurtë, të ngushtë dhe shumëngjyrësh.
Të njëjtat këshilla jepen edhe pë cantat. Modeli me dizenjo lara-lara dhe me lule është në modë këtë verë, prandaj si çantat ashtu edhe fustanet qepen nga pëlhurat me teksturë të ndryshme, por me dizenjo identik.

Fustanet me lule, “hitet” e kësaj vere Fustan300x233

Fustanet me lule, “hitet” e kësaj vere Fustan1300x292


Fustanet me lule, “hitet” e kësaj vere 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi