Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Fustani i tejdukshëm, shton bukurinë e vajzës së ëndrrave

prej Thu 30 Jun 2011 - 14:36
Aktorja Blake Lively i ka dhënë sharm
premierës së filmit “The Green Lantern” me paraqitjen e saj në tepihun e
kuq me fustan të bardhë të Chanel Couture, të zbukuruar me lule të
bardha dhe me pjesë të poshtme të tejdukshme. Me këtë paraqitje, ajo
tregoi arsyen pse i madhi Karl Lagerfeld pikërisht atë e ka quajtur
“Vajza amerikane e ëndrrave”.
Aktorja e re është shndërruar
në ikonë hollivudiane të modës, ndërsa që në shikim të parë e ka bërë
për vete dizajnerin gjerman Karl Lagerfeld, i cili me këshillat e tij e
ka ngritur në fronin e modës.
Lively është paraqitur edhe në listën e revistës “Times”, si një nga
personalitetet më me ndikim në SHBA, gjë që e kishte befasuar vetë
aktoren.
Bukuroshja, për të cilën më së shumti flitet për lidhjen me aktorin
Leonardo DiCaprio dhe për fotografitë lakuriqe që dolën në internet, në
premierë mbajti kokën lartë dhe pozoi me krenari para fotografëve.
/Telegrafi/
Fustani i tejdukshëm, shton bukurinë e vajzës së ëndrrave Blake2
Fustani i tejdukshëm, shton bukurinë e vajzës së ëndrrave Blake3
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi