Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Çantat që rrisin elegancën dhe disponimin tuaj

prej Thu 30 Jun 2011 - 14:40
Nëse këtë sezon nuk keni planifikuar të harxhoni shumë në blerje të gardërobës, qeraseni veten me çantë të posaçme.Çantat
e pëlhurës, të larme, me aplikacione në stilin ‘patcwork’, nga
materiale jo të rëndomta ­ çantat ofrojnë mundësi të shumta që në mënyrë
origjinale ta ‘mëlmesoni’ stilin tuaj.
Vajzat me fustane shëtisin qytetit me çanta të vizatuara, nga pëlhura
që u ngjasojnë çantave të nxënëseve nga vitet '60 të shekullit të
kaluar.
Elegancën do ta bëjë akoma më lezhere torba në formë thesi, nga pëlhura ose nga lëkura e butë e zhbiruar.
Pamja totale në shenjë të mostrave lara-lara është hit i verës,
prandaj si çantat ashtu edhe fustanet qepen nga pëlhurat me teksturë të
ndryshme, por me desen identik. /Telegrafi/
Çantat që rrisin elegancën dhe disponimin tuaj  1torba%281%29
Çantat që rrisin elegancën dhe disponimin tuaj  2torba%281%29
Çantat që rrisin elegancën dhe disponimin tuaj  3torba%281%29
Çantat që rrisin elegancën dhe disponimin tuaj  4torba%281%29
Çantat që rrisin elegancën dhe disponimin tuaj  5torba%281%29
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi