Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Ja cilat fustane barten këtë verë

prej Thu 30 Jun 2011 - 14:41
Largoni teshat me ngjyra të errëta dhe harroni pantallonat, së
paku për një kohë, ndërsa zgjidhni njërin nga fustanet verore, ku do të
dukeni të parezistueshme dhe që këtë verë do të jenë hit i vërtetë!
Gjatë
një ndeje të organizuar në Londër si pasojë e hapjes së një dyqani të
ri të Swarovskit, ndër mysafirët ishin emra të njohur që lanë mbresa me
fustanet verore, të cilët duhet t’i ketë çdo admiruese e modës gjatë
kësaj vere.
Janë të shumtë emrat e femrave të famshme që ndjekin trendet e modës,
ndërsa disa prej tyre ishin të pranishme në ndejën që përmendëm, ndërsa
është vështirë të thuhet se cila ka dominuar falë fustaneve të cilat
pritet të barten nga të gjithë në ditë te nxehta.
Për më shumë, goditje e qëlluar është modeli asimetrik, i shkurtë, i ngushtë dhe shumëngjyrësh. /Telegrafi/
Ja cilat fustane barten këtë verë  0616007_42
Ja cilat fustane barten këtë verë  0617007_42
Ja cilat fustane barten këtë verë  0618007_42
Ja cilat fustane barten këtë verë  0619007_42
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi