Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si mendoni ; Jane reale???

Thu 11 Feb 2010 - 15:14
Si mendoni ; Jane reale??? Evoluzionedonnauomo
Si mendoni ; Jane reale??? Donna20allo20specchio
Si mendoni ; Jane reale??? Uomo20allo20specchio
Si mendoni ; Jane reale??? Zoneerogene
Si mendoni ; Jane reale??? Lei
Si mendoni ; Jane reale??? Luiw

mund te diskutojm rreth vertetsis se tyre?????
diana
diana
Anetari ri
Anetari ri
<b>Postime</b> Postime : 39
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/02/2010

default Re: Si mendoni ; Jane reale???

Thu 11 Feb 2010 - 15:15
qyqja anna cjan keto mi goce Very Happy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si mendoni ; Jane reale???

Thu 11 Feb 2010 - 15:16
Pra po e nis pak une ..... Laughing
Variantit te pare te krahasimit, mendoj se i ka ikur koha ... Dhe mashkulli mendoj se tash ka filluar te kthehet nga intererari qe ka pas bere....Ndersa femra po pershkruan ate te mashkullit tani

Me te dytin ehe, pak si dakort , por te do thosha qe edhe ne variantet e kundert , pra nese do te ishte "pasqyra" qe shifte "objektin" mund te ishte po aq e vertet , sepse shumeve i duket vetja me mire se cjane apo se te tjeret( pra shumices mund te themi qe u genjen mendja ) Sbesoj se ka shume vlera diferenca mashkull femer... Evil or Very Mad

Ne krahasimin e trete jame ne 70% dakort

Ndersa ne te katertin them qe u mungon pjesa me e madhe femrave...Nje e shkruar me te madhe SEX :affraid:
Thua se si vete mendja fare te shkretave Apo e bekan thejesht per ti bere qefin meshkujve apo per te arritur ato kenaqesite e tjera qe permbante truri i tyre
Une jame dakort me shtesat por jo me "ELEMINIEMET"
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 106
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Si mendoni ; Jane reale???

Thu 11 Feb 2010 - 18:26
Mese te verteta jane,po ti shpirti leri mos hyn en pune te zotit,si ka desht ai ka kriju njeriun,hahahhaha,mos na i prsh dhe qejfet tona
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si mendoni ; Jane reale???

Thu 11 Feb 2010 - 18:27
pa te dashuren qe dua, jeta reale per mua ska
Sponsored content

default Re: Si mendoni ; Jane reale???

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi