Shko poshtë
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

3434 KERKONI NDIHME !

prej Sun 3 Jul 2011 - 22:35
Per cdo gje rreth PC-s suaj,mund te kerkoni ketu! Do te mundohem qe tu ndihmoj sa te di,gjithashtu edhe me ndihmen e anetareve tjere,mund te zgjedhim problemet tuaja!!


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! KERKONI NDIHME ! 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
KERKONI NDIHME ! 674939

CARPE-DIEM!
KERKONI NDIHME ! 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

3434 Re: KERKONI NDIHME !

prej Sun 3 Jul 2011 - 22:39
Filozof shkruajti:Per cdo gje rreth PC-s suaj,mund te kerkoni ketu! Do te mundohem qe tu ndihmoj sa te di,gjithashtu edhe me ndihmen e anetareve tjere,mund te zgjedhim problemet tuaja!!
Filozof te falenderoj shume personalisht :drunken:
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

3434 Re: KERKONI NDIHME !

prej Sun 3 Jul 2011 - 22:48
Eshte nder per mua !


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! KERKONI NDIHME ! 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
KERKONI NDIHME ! 674939

CARPE-DIEM!
KERKONI NDIHME ! 248694

B A S K E T B A L L !
Sponsored content

3434 Re: KERKONI NDIHME !

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi