Shko poshtë
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default xmedia recorde

prej Thu 14 Jul 2011 - 9:01

Xmedia Recode është një nga programet e pakta pa pagesë për ri-kodim në një det të tërë të programeve të këtilla, kualiteti dhe mundësitë e të cilit jo vetëm se mund të maten por shpesh edhe tejkalojnë ato të programeve profesionale për të cilat duhet paguar një shumë të majme të parave


Xmedia Recorde Download Ketu


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi