Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Nëse....

prej Tue 2 Mar 2010 - 19:24
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

qe dielli do te lotoj.

Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nëse....

prej Tue 9 Jun 2015 - 18:52
Nese Ana e pranon Islamin do te martohet me nje bukurosh shum te pasurAlbo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Tue 9 Jun 2015 - 22:32
Nese ,,,,,,,,,,,,,nejse

Degjoni muzike,ose praktikoni meditimin te gjeni nje pergjigje sado te vogel per pyetjen,,,,,,
Kush jam une??

https://www.youtube.com/watch?v=5UdjCxk-i78
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Tue 9 Jun 2015 - 22:34
Kushtrimi4 shkruajti:Nese  Ana e pranon Islamin do te martohet me  nje bukurosh  shum  te pasur

Islamisteve fanatike u bejme nje jashtqitje mbi koke.

Me shqyptar Dardanie thuaji cupkes,e jo mysliman leshi se i ka alergji cyc

Pall burr 50 vjecar me gjith islam.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Wed 10 Jun 2015 - 22:03
Slejohet ne islam Kushtrim gruaja te kete me shume se nje mashkull edhe sikur ta pranoje Islamin! kyyyy

Lum si ti do jetosh me 4 apo 7 gra te virgjera dhe ne xhenem (a cka i thone parajses) do kesh mbi 70 femra te bukura e te virgjera grrrr

PS: Ateist brenda mundesise! Nëse.... - Faqe 26 3035961162

Kujdes fjalorin mes jush!!!


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Wed 10 Jun 2015 - 22:19
Albo shkruajti:Nese ,,,,,,,,,,,,,nejse

Degjoni muzike,ose praktikoni meditimin te gjeni nje pergjigje sado te vogel per pyetjen,,,,,,
Kush jam une??

https://www.youtube.com/watch?v=5UdjCxk-i78


Και ομως...............................!!!!!!!

Paskerkeni veshe per muzike Greke!!!  Nëse.... - Faqe 26 1540093706

Dhe cfare muzike!!  Very Happy

You are joking with me!
Really? Nëse.... - Faqe 26 1540093706


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nëse....

prej Wed 10 Jun 2015 - 22:38
AnGeLiC shkruajti:Slejohet ne islam Kushtrim gruaja te kete me shume se nje mashkull edhe sikur taAngelica e di si eshte Islamin! kyyyy

Lum si ti do jetosh me 4 apo 7 gra te virgjera dhe ne xhenem (a cka i thone parajses) do kesh mbi 70 femra te bukura e te virgjera grrrr

PS: Ateist brenda mundesise! Nëse.... - Faqe 26 3035961162
6
Kujdes fjalorin mes jush!!!                                             
Ti mire e ke kuptua se ne  Islam nuk.lejohet gruja te ket me shum  se nje burre une nuk edi sa burra i lejohet ne fen tone nje femre po me duket lejohet te ket disa  burra per ket ti  e don fene  ortodogse  hahahaTironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nëse....

prej Thu 11 Jun 2015 - 21:54
Nese eshte vape si me I ul,temperaturat.???
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nëse....

prej Sat 13 Jun 2015 - 21:01
Nese vendosje bast nje milione euro se Shqiperia do fitoj Francen me 1-0 atehere do te fitoje dymbedhjet milione euro, une vura nje euro dhe fitova dymbedhjet euro, por fitorja me e madhe eshte se FITOI SHQIPERIA...
Nëse.... - Faqe 26 573234


Nëse.... - Faqe 26 6ds9w0
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Mon 15 Jun 2015 - 22:55
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:Nese ,,,,,,,,,,,,,nejse

Degjoni muzike,ose praktikoni meditimin te gjeni nje pergjigje sado te vogel per pyetjen,,,,,,
Kush jam une??

https://www.youtube.com/watch?v=5UdjCxk-i78


Και ομως...............................!!!!!!!

Paskerkeni veshe per muzike Greke!!!  Nëse.... - Faqe 26 1540093706

Dhe cfare muzike!!  Very Happy

You are joking with me!
Really? Nëse.... - Faqe 26 1540093706
Nese,,,,,,,,,,,,
Nejse ti fli ne krahun e djathte,jo ate te majte se ne ate ane eshte krahu i zemres kyyyy kyyyy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Mon 22 Jun 2015 - 22:02
Një vështrim i arratisur,
Nga qepallat e qëndisur,
Ku është shpirti im skalisur.
Nga dy syt' e zez të tu,
Vjen më thotë ashtu-kështu!

Më thot' jo edhe më ndez,
Më thot' po edhe më vdes.
Nata zgjatet edhe zgjatet,
Ah, kjo nat' me or' nuk matet!
E un' mbetem duke lutur,

Lutem yjeve të këputur.
Dhe un' lus e kërkoj ty,
Atë vetull, atë sy!
Se në syrin tënd të zi,
N'atë sy të zi, mazi,

Shenj' e buzës sime duket,
Si një prush në re kur muget!
A. Asllani
Ahh, sa e bukur! sduuuuuuuuu Nëse.... - Faqe 26 2300608110

Nëse.... - Faqe 26 45550 grrrr grrrr Nëse.... - Faqe 26 2178555173 Nëse.... - Faqe 26 2178555173


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nëse....

prej Tue 23 Jun 2015 - 14:01
Nese nje musliman esht agjerushum dhe ne kohen  e iftarir nuk ka ushim per iftar ti o njeri jepi ushqim sepse  Zoti do te shpreblen   me gjenetAlbo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Tue 23 Jun 2015 - 22:18
Kushtrimi4 shkruajti:Nese nje musliman esht agjerushum dhe ne kohen  e iftarir nuk ka ushim per iftar ti o njeri jepi ushqim sepse  Zoti do te shpreblen   me gjenet
Me gjenet shkofsh ti.
Une s'agjeroj e do rri ketu grrrr grrrr
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nëse....

prej Wed 24 Jun 2015 - 0:45
Ti  shko  ne ferr  o  flliqAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Sun 5 Jul 2015 - 0:33
Kushtrim edhe ai vogelushi tjeter...! kyyyy

Nese sflisni bukur me njeri tjetrin , do tjua keput veshin! kyyyy


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Sun 5 Jul 2015 - 13:49
AnGeLiC shkruajti:Kushtrim edhe ai vogelushi tjeter...! kyyyy

Nese sflisni bukur me njeri tjetrin , do tjua keput veshin! kyyyy
Veshin po,vec gjekund jo t'lutna kyyyy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Sun 5 Jul 2015 - 21:09
Albo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Kushtrim edhe ai vogelushi tjeter...! kyyyy

Nese sflisni bukur me njeri tjetrin , do tjua keput veshin! kyyyy
Veshin po,vec gjekund jo t'lutna kyyyy

Opo edhe koken nese eshte nevoja kyyyy  ,se doni ISIS ju s´kuptoni ndryshe me llogja! Very Happy  kkk

Kjo persa i perket temes:
Nese nje dite do te has ne ty, do te afrohem e te te puth ne ball!


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Sun 5 Jul 2015 - 21:15
“Nёse veprat tua i inspirojnё tё tjerёt qё tё ёndёrrojnё mё tepёr, tё mёsojnё mё tepёr dhe tё bёjnё mё tepёr, dije se ti je lider.”
-John Quincy Adams


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Sun 5 Jul 2015 - 21:17
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Kushtrim edhe ai vogelushi tjeter...! kyyyy

Nese sflisni bukur me njeri tjetrin , do tjua keput veshin! kyyyy
Veshin po,vec gjekund jo t'lutna kyyyy

Opo edhe koken nese eshte nevoja  kyyyy  ,se doni ISIS ju s´kuptoni ndryshe me llogja! Very Happy  kkk

Kjo persa i perket temes:
Nese nje dite do te has ne ty, do te afrohem e te te puth ne ball!
Nese e ke me mu,po t'them jo se dashurohna kyyyy kkk kkk
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Sun 5 Jul 2015 - 21:29
Albo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Kushtrim edhe ai vogelushi tjeter...! kyyyy

Nese sflisni bukur me njeri tjetrin , do tjua keput veshin! kyyyy
Veshin po,vec gjekund jo t'lutna kyyyy

Opo edhe koken nese eshte nevoja  kyyyy  ,se doni ISIS ju s´kuptoni ndryshe me llogja! Very Happy  kkk

Kjo persa i perket temes:
Nese nje dite do te has ne ty, do te afrohem e te te puth ne ball!
Nese e ke me mu,po t'them jo se dashurohna kyyyy kkk kkk

Po mbaje veten cik or burr se ste dija per kaq te ndjeshem! kyyyy (sdashurohna une) kkk

Nese nuk votojme... Nuk flasim
Persa i perket gjendjes aktuale ne Greqi!


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Sun 5 Jul 2015 - 22:33
Nese si do qe te votosh gjendja eshte kritike.

Bar do hame e jo do themi kkk kkk
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Mon 6 Jul 2015 - 21:38
''Nëse do i pranonit njerëzit ashtu sikurse janë,
me të gjitha të metat e tyre, atëherë ata
kurrë nuk do të arrijnë të përmirësohen.
Por, nëse do të silleni me ta si të ishin
njerëz idealë, atëherë do t'i lartësonit
dhe do t'i ngrinit në nivelin që do të donit''

Gëte


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Sat 11 Jul 2015 - 12:32
"... Nëse diçka nuk shkon mirë, rregullojeni nëse mundeni. Por mësojeni veten që të mos shqetësoheni.
Shqetësimi nuk rregullon kurrë asgjë...".
E. Heminguej


Nëse.... - Faqe 26 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Nëse....

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi