Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Nëse....

prej Tue 2 Mar 2010 - 19:24
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

qe dielli do te lotoj.

Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Nëse....

prej Tue 11 Feb 2014 - 13:15
Nese un dua smund te me ndaloj askush.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Tue 11 Feb 2014 - 21:24
Nese ti je e mire me mua, dhe un do jeme.
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Tue 11 Feb 2014 - 21:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Nese sonte ndihesh vetem , ti mendo 1 cast per mua . . . .  jrj 


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Nëse....

prej Tue 11 Feb 2014 - 21:41
nese hedh dicka siper ,beju gati ta presesh sepse ajo bie poshte


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Nëse....

prej Tue 18 Feb 2014 - 13:29
Nese ti ke nje zemer per mua un kam dy per ty. kyyyy 
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Nëse....

prej Tue 18 Feb 2014 - 19:22
2+2=4 ateherë sa është 2-2=


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Tue 18 Feb 2014 - 22:20
Nese Njeriu do diqka dhe ja arrin ta kete..
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Nëse....

prej Tue 25 Feb 2014 - 13:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Nese ti je drejt rruges tende mos ta ndien qfar thon tjeret.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Wed 26 Feb 2014 - 23:21
Nese te kam ty kujt i behet von c'thon te tjeret.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Fri 7 Mar 2014 - 22:11
-Nqs do te fluturosh shoqerohu me shqiponja,jo me pula.!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Sat 22 Mar 2014 - 2:34
Nese dikush largohet nga ty per nje arsye siperfaqesore , pa asnje baze , te parashikueshme dhe te kote mos i beni shume pyetje : " Pse , c'ne , mund te sqarohemi...etj etj.." Ai do ju largonte njesoj , po priste thjesht nje justifikim te vogel.


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Sat 22 Mar 2014 - 23:49
Nese konsumoni alkol deheni,edhe nese deheni s'jeni te vetedijshem as per ombrelle,e per asgje!

 Nëse.... - Faqe 25 1540093706  kyyyy 

Nëse.... - Faqe 25 Funny-oops18
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Nëse....

prej Sun 23 Mar 2014 - 20:46
nese nje dite vjen serish dera ime eshte mbyll


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
alkimistti
alkimistti
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 9
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/03/2014

default Re: Nëse....

prej Sun 30 Mar 2014 - 16:33
neser esht dita e par e javes
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Sun 30 Mar 2014 - 22:03
-Nëse e gjeni veten shpesh të mërzitur . Kujtoni që vetëm idiotet smerziten kurr.!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nëse....

prej Mon 31 Mar 2014 - 22:47
Nese te therras,a vjen per kafe
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Nëse....

prej Tue 1 Apr 2014 - 11:05
Message reputation : 0% (1 vote)
Nese  me pelqen e them dhe se kam dert


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Nëse....

prej Tue 1 Apr 2014 - 12:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Nese ti je ne rrug te drejte , askush nuk mund ta prish Jeten.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Tue 1 Apr 2014 - 22:31
Nese ben fjale me te dashurin ne mes te ulerimave thot ...
-E do paswordin dhe shihe vet po nuk besove ?
- Ajo Jo, une kam besim tek ty.

Taktika e djemve per te bere nje femer te lumtur.  kyyyy  kyyyy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Thu 3 Apr 2014 - 0:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Nese ka nje gje per te cilen shqiptaret duhet te kujdesen me teper, ajo eshte Dituria!

S. Frasheri ...


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Wed 28 May 2014 - 18:09
Nese nuk thuhen mendimet e kunderta,atehere si do te zgjedhesh me te miren.


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nëse....

prej Wed 28 May 2014 - 22:23
Nese afrohesh, une te jap nje puc.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Thu 29 May 2014 - 15:21
Nese Jeta na largon , mendja nuk harron.
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Nëse....

prej Fri 30 May 2014 - 0:59
nëse sot është data 30 nesër do të jetë 31 maj...!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Sat 31 May 2014 - 11:55
Nese Zoti nuk ta jep nga Njerzit mos e prit kurr.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nëse....

prej Sun 29 Jun 2014 - 12:28
Kur ta kuptosh ti rendesine time , ateher une kam harruar egzistencen tende ...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nëse....

prej Sun 29 Jun 2014 - 14:50
Nese ke vullnet.do e gjesh driten ne fund te tunelit.
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Nëse....

prej Mon 30 Jun 2014 - 2:37
Nese 2+2 bejne 4 ,atehere edhe 2+3 bejne 5.


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Nëse.... - Faqe 25 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Nëse.... - Faqe 25 674939

CARPE-DIEM!
Nëse.... - Faqe 25 248694

B A S K E T B A L L !
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Tue 1 Jul 2014 - 23:34
Ne qofte se ke per te ngrene ne frigorifer, rroba ne dollap, nje çati lart kokes dhe nje vend ku te flesh, je me i pasur se 75% e njerezve.
Ne qofte se ke leke ne banke, ne portofol dhe ndonje lek neper shtepi, je nga 8% e njerezve me te pasur.
Ne qofte se u zgjove sot mire me shendet, je me me fat se sa milionat veta qe nuk do rrojne dot kete jave.
Ne qofte se e lexon kete mesazh je me me fat se 1miliard njerez qe nuk dine te lexojne.


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Tue 16 Sep 2014 - 23:28
Nëse të duhet të zgjedhësh midis mendjes dhe zemrës ... kujto që zemra ka gjithmonë të drejtë, sepse mendja është formuar nga shoqëria; është prodhim edukimi, është dhuruar nga ajo që të rrethon e jo nga nevoja për ekzistencë.
Ndërsa zemra, ajo është e painfektueshme ..

Osho

e kshu-kshu ...


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Wed 13 May 2015 - 23:31
Nese do të qash, qaj - por para botës dil vetëm kur mund të ju falësh ndonjë arsye për të buzëqeshur.
Nese do të rifillosh, bëje - por bëje veç për hir të vetes!


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nëse....

prej Thu 14 May 2015 - 23:42
Nese kerkon falje do te faliAlbo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Sat 23 May 2015 - 21:46
Nese vetmia te ben me inteligjent,atehere fjala e popullit del bosh qe as hasmi mos ngelte i vetem.


Popull lesh!
Ne vend numero kini ngel??
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nëse....

prej Sat 23 May 2015 - 23:59
Nese ti nuk do ishe shiptar  do ishe shum mire te jetojsh  si  ne kohen  e  gurit sepse ty nuk te kupton  askush vetem te kuptojn ata primitiv si nuk din shkrim leximAlbo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Sun 24 May 2015 - 14:50
Message reputation : 100% (1 vote)
grrrr grrrr grrrr grrrr
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nëse....

prej Sun 24 May 2015 - 23:14
Albo shkruajti:Nese vetmia te ben me inteligjent,atehere fjala e popullit del bosh qe as hasmi mos ngelte i vetem.


Popull lesh!
Ne vend numero kini ngel??


Me pelqeu kurreshtja jote, por nuk me pelqeu qe s'ja arrite kuptimin...

Qe "hasmi te ngelet i vetem" do te thote qe te kete kryer vrasjet qe mund te veproje si hasem qe eshte, pra nese i kryen ato vrasje ky hasmi mo shok atehere ka per te mbetur i vetem sepse pikerisht s'ka lene njeri pa vrare dhe populli inteligjent shqiptar shume bukur e thurr keshillen duke thene "as hasmi mos ngelte i vetem", pra "behu i zgjuar qe te mos ngelesh vetem"...

Tani, nese "vetmia te ben me inteligjent" populli thote "vre mendjen" e nuk thote "vre njeriun" dhe po ta vrasesh mendjen atehere askush nuk eshte i vetem se ose dike mendon ose dikush te mendon...

Me te mira, mirupafshim...


Nëse.... - Faqe 25 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Sat 6 Jun 2015 - 22:40
Albo shkruajti:Nese vetmia te ben me inteligjent,atehere fjala e popullit del bosh qe as hasmi mos ngelte i vetem.


Popull lesh!
Ne vend numero kini ngel??

Po po,dhe keni shume te drejte!
POPULL LESH!

Ne edhe ju bashke!

"... Nëse keni miq të mirë, pavarësisht se sa e shpifur mund të jetë jeta, ata mund t’ju bëjnë të qeshni...".
P. C. Cast


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nëse....

prej Sun 7 Jun 2015 - 1:38
Nese me korigjoni (ju)une kam vdek ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kesaj ane.

Me mire i vdek,se sa ne mbreteri,,,,,,,,,,,qe thoshte Kadare!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nëse....

prej Sun 7 Jun 2015 - 16:16
Nese  ky  Albo nuk do  hyn ne forum do kthen  antart  ne forumAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nëse....

prej Mon 8 Jun 2015 - 23:03
Albo shkruajti:Nese me korigjoni (ju)une kam vdek ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kesaj ane.

Me mire i vdek,se sa ne mbreteri,,,,,,,,,,,qe thoshte Kadare!

Kush po merr mundin t ju korrigjoje?!

Nese mendoni se jemi ketu per te ju korrigjuar ju,atehere ide te madhe (vogel) keni per veten!!! kyyyy


Nëse.... - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Nëse....

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi