Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Swarovski, sfilatë mode në Prishtinë

prej Sat 23 Jul 2011 - 14:43
Swarovski, sfilatë mode në Prishtinë Swarovski-300x195
Kompania e njohur e bizhuterive dhe e arit, “Swarovski” ka paralajmëruar se do të mbajë një sfilatë mode në Prishtinë më datën 30 korrik.

Sfilata do të quhet “Në krahët e fantazisë”, përderisa në këtë sfilatë janë ftuar personalitete të njohura nga Kosova.

Sfilata do të mbahet në objektin e qendrës tregtare Albi Mall, ndërkaq në të pritet të marrin pjesë edhe politikanë dhe fytyra të njohura të modës dhe artit nga Kosova dhe jashtë saj.


Swarovski, sfilatë mode në Prishtinë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi