Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Garner ka bërë delfinin të arrijë orgazëm

prej Fri 12 Feb 2010 - 15:52
Garner ka bërë delfinin të arrijë orgazëm F_021210Jennifer Garner ka thënë se ajo një herë e kishte bërë një delfin të arrijë orgazmën.
Aktorja 37-vjeçare ka qenë duke u stërvitur për rolin e saj në serinë “Fantasy Island”, në të cilin një delfin shndërrohet në vajzë, por ka thënë se kafsha ishte eksituar ca së tepërmi në praninë e saj.
“I kisha këmbët e mia të varura në ujë, dhe delfini erdhi dhe prekej në këmbët e mia. Mendova, ‘Kjo është mrekulli’!”, ka thënë aktorja.
Por më pas delfini kishte filluar të notojë rreth këmbëve të Jennifer derisa e ka ‘tepruar’. “I thash trajnerit, ‘Mendoj se delfini u zbraz’,”, ka shtuar Garner./


Garner ka bërë delfinin të arrijë orgazëm Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi