Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Lautner tashmë është i rritur

prej Fri 12 Feb 2010 - 15:56
Lautner tashmë është i rritur F_021211Aktori Taylor Lautner tash është një djalosh i rritur, pasi aktori dje, 11 shkurt, ka mbushur 18 vjet.
Por ylli i filmave “Twilight” nuk e ka festuar me ndonjë ndejë të madhe ditëlindjen e tij të veçantë.
“Absolutisht asgjë. Mendoj se do të kaloj kohën me familjen dhe me miqtë. Nuk më pëlqen të bëj asgjë të madhe, por është 18, andaj është diçka e veçantë mendoj”, ka thënë aktori para ditëlindjes./Telegrafi


Lautner tashmë është i rritur Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi