Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Woods nuk ka ndryshuar në rehabilitim

prej Fri 12 Feb 2010 - 15:58
Woods nuk ka ndryshuar në rehabilitim F_021212Tiger Woods e ka trajtuar kohën e tij të kaluar në qendrën rehabilituese kundër varësisë nga seksi si shaka, shkruajnë mediat amerikane.
Sipas tabloidit National Enquirer, Tiger, i cili e kishte tradhtuar gruan e tij me një varg femrash të ndryshme, ka mohuar se ka problem, i ka tallur pacientët e tjerë dhe ka refuzuar të bashkëpunojë me trapistët.
“Çfarë tradhtie! I ashtuquajturi rehabilitim i Tiger është shaka. Ai shkoi atje si një i varur nga seksi, dhe del nga aty i njëjtë. Ai ka qenë mohues gjithë kohën. Ai nuk do të ndryshojë. Sapo gruaja e tij të largojë sytë nga ai, ai do të hidhet në shtrat me të parën që do të kapin sytë e tij”, ka thënë burimi./


Woods nuk ka ndryshuar në rehabilitim Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi