Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Moss e pikëlluar pas vdekjes së McQueen

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:05
Moss e pikëlluar pas vdekjes së McQueen F_021110Supermodelja Kate Moss është e dëshpëruar pas vdekjes së mikut të saj, dizajnerit britanik Alexander McQueen.
Ikona e modës është gjetur i vdekur të enjten në shtëpinë e tij në Londër, në moshë 40-vjeçare.
Në një deklaratë të lëshuar nga përfaqësuesit e mos, thuhet se modelja është shumë e pikëlluar për vdekjen tragjike të MCQueen, dhe njëherit i shprehen ngushëllime familjes së të ndjerit.


Moss e pikëlluar pas vdekjes së McQueen Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi