Shko poshtë

A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per nje martese te....

3 - 14%
11 - 50%
5 - 23%
3 - 13%
 
Totali i votave: 22
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Thu 4 Aug 2011 - 0:53
A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per nje martese te shendeteshme, dhe pse?


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 6 Aug 2011 - 15:53
Une kisha me then qe nuk eshte e shendetshem, pasi nuk ka diqka produktive nga kjo gje.
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 6 Aug 2011 - 19:33
shpesh esht e demshme mendoj por ka nga ato pak raste kur dikush ben krahasime e arrin te shikoj qe gruaja e tij ligjore ka me shume vlera si person e duhet ta ruaj me cdo kusht por sic thash jan te rralla keto rasteInTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 21 Aug 2011 - 21:59
Do ta quaja nje budallalik nse nje mardhneje jasht martesore esht e nevojshme qoft kjo dhe per shum arsye.

Pasi nje mardhneje jasht martesore shpesh her bhet shkaktar e prishjes se shum kurorave , nse partenria qe ke perkrahu ti plotson te gjitha kushttet dmth ndihesh i plotsuar me te ather mendoj se ske nevoj per nje mardhneje jasht martese..


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 21 Aug 2011 - 22:02
Jo se mendoj,,nje matrese qe te jet e shendeteshme,,,,,duhet te ket besim e mirekuptim gjithmon te dyja palet.
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 21 Aug 2011 - 22:23
Ina shkruajti:Jo se mendoj,,nje matrese qe te jet e shendeteshme,,,,,duhet te ket besim e mirekuptim gjithmon te dyja palet.

shume e drejt krt
Orjeta
Orjeta
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 4
<b>Hobi</b> Hobi : pune
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/09/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Thu 8 Sep 2011 - 19:02
Eshte nrm me von mund te jet nje master e bukur
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Thu 8 Sep 2011 - 20:40
mendoj se esht e kunderta nga kjo fillon mos besimi e dyshimet ne cift e vetem percarje mund te sjell...


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 23 Sep 2011 - 18:38
po ama mos me zgjat shum sepse sa me gjat me shum telashe po te filojn jeten si bashk jetes dhe m evon te bohen kunoravatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 1 Oct 2011 - 21:07
Message reputation : 100% (1 vote)
C'far te mir ka ktu?!!

Nuk eshte e nevosheme aspak lidhja jashte -martesore.
Perderi sa nuk je i sigurt per martese,mos u marto,po te kesh grua edhe te dashur s'ben ..thjeshte i sjelle vetes probleme dhe humbet besimi dhe vlera tek cifti.!!!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 2 Oct 2011 - 12:27
nuk e di shumica e meshkujve e bejne thjesht per qejf per te shfryre epshet qe kane e jo se duan te prishin familjet e veta apo me ndjenje se skan me ndjenja ndaj gruas se tyre por tradhetia mbetet tradheti ne cdo rast e kjo sjell probleme ne cift si do qe te jete me ndjenje apo jo vetem veprimi esht i keq..


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 2 Oct 2011 - 13:19
zoti ka thon ne kuran aj mashkull si e rrefuzo nje femer te bukur sepse esht i martum do te ket shum gjasa per gjenetAlkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 23 Oct 2011 - 11:07
nje femer normale me ndjenja normale nuk ka arsyeje edhe nuk bën ta refuzoj nje mardhanje para martesore
po ka edhe te tilla pa ndjenjaLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 23 Oct 2011 - 11:21
Ne asnje menyre nje marredhenie jashte martesore te jete e dobishme per nje martese te shendetshme!
Kjo lloj marredhenie fillon me shkaterrim e mbaron me shkaterrim ndaj marteses.

Eshte tjeter keshilla shoqerore dhe tjeter marredhenia jashte martesore.


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 23 Oct 2011 - 11:48
Kushtrimi4 shkruajti:zoti ka thon ne kuran aj mashkull si e rrefuzo nje femer te bukur sepse esht i martum do te ket shum gjasa per gjenet

Nuk kam pse ta kundershtoj fene vella, por mos harro se ajo eshte vetem nje fe, Zotin e therrasin shume fe!
Me pak fjale, eshte thjeshte besimi.

Nese mashkulli nuk duhet ta rrefuzoje nje femer, atehere dhe femra nuk duhet ta rrefuzoje nje mashkull, por kur behet fjale per lidhjen njerezore besimi eshte i njejte sikurse me Zotin.


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 23 Oct 2011 - 13:23
Alkimisti shkruajti:nje femer normale me ndjenja normale nuk ka arsyeje edhe nuk bën ta refuzoj nje mardhanje para martesore
po ka edhe te tilla pa ndjenja

Alkimist i lexoni temat qe te arrini te kuptoni permbajtjen e saj?

Tema flet per ciftet e martuara nese njera pale (zakonisht burri) mban marredhenie intime jasht martese me nje femer tjeter dhe nese kjo gje mund ta ndihmoje ate ne marredhenien martesore pra me gruan e tij e ne c'menyre?


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 23 Oct 2011 - 13:28
vella kurani esht nje liber e shajtit dhe si pas kuranit muslimant orjentohen sepse ne kuran jan te gjitha fjalt porosit e allahut ka dhe tjera fe dhe une te gjitha i rrespektoj sepse te gjith ne fetart i perulemi dhe bajm lutje nje zotit te gjith nejrzimi jon krijesa e zotit.Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 23 Oct 2011 - 16:08
Anna shkruajti:
Alkimisti shkruajti:nje femer normale me ndjenja normale nuk ka arsyeje edhe nuk bën ta refuzoj nje mardhanje para martesore
po ka edhe te tilla pa ndjenja

Alkimist i lexoni temat qe te arrini te kuptoni permbajtjen e saj?

Tema flet per ciftet e martuara nese njera pale (zakonisht burri) mban marredhenie intime jasht martese me nje femer tjeter dhe nese kjo gje mund ta ndihmoje ate ne marredhenien martesore pra me gruan e tij e ne c'menyre?


aha okok mendova qe po flitet per dy persona qe kan krijuar nje lidhje edhe a duhet te bejn mardhenje para martesore

une mendoj qe nuk esht e nevojshme ne disa raste lidhjet te tilla kan shkuar edhe deri tek ndarjet
edhe mendoj qe nukjavlen me kto raste nuk tregohet burrerijaErmira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 11 Dec 2011 - 19:13
absolutisht jo them e kunderta mund ta forcoj nje martes!
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 11 Dec 2011 - 21:37
ne asnje menyre!!!
nje lidhje e dyt , do ta zbehte e dobesonte me shume mardhenien martesore !!!
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 11 Dec 2011 - 21:45
shkatrron gjithcka...me mir leje personi qe ke ne krah se sa ta tradhtosh...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... Image
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 11 Dec 2011 - 21:47
po msheftIstogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 11 Dec 2011 - 22:44
Nuk eshte e mir


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Osi
Osi
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 32
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Italy
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2012

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Tue 3 Jan 2012 - 15:49
Mardhenje te tilla jan te demshme,mund te sjellin telashe te medha..
JinBim
JinBim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 163
<b>Hobi</b> Hobi : Shah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Jan 2012 - 15:18
Po , ne X raste mund te arsyetohet "tradhtia".

Po rrim shtremt e flasim drejt . Si me Fe si me evolution sjem te krijum 100 % per Monogami.
Une mendoj ashtu , se nuk i dihet kysmetit .
hmmmm e pyes vehten : cila gjini e shpiku monogamin se ? ! A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 291947

Per 1 here apo 2 , 3 here sja kisha zen per te madhe .
Ashtu kshtu femrat po na tradhtojn me Brad Pitin me George Clooney etj . (mendja atje po ju shkon )

Mendimi im .
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Jan 2012 - 15:28
A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 1698836746 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 1698836746 po ju me Angjelina Joli,Ciljeten (te themi e Shqiptare qe mos na thoni raciste) A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 721253 etj etj...Ata jane idhuj e idhujt skane gjini JinBim..Besom qe kjo e te fantazuarit (te pelqyerit) nje vip,aktor,apo kengetar nuk te dhemb aq sa tradhetia qe ndodh reale e jo vetem fantazi ne trurin tend A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 552763


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
JinBim
JinBim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 163
<b>Hobi</b> Hobi : Shah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Jan 2012 - 15:39
A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192 po ju me Angjelina Joli,Ciljeten (te themi e Shqiptare qe mos na thoni raciste) A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 721253
etj etj...Ata jane idhuj e idhujt skane gjini JinBim..Besom qe kjo e
te fantazuarit (te pelqyerit) nje vip,aktor,apo kengetar nuk te dhemb aq
sa tradhetia qe ndodh reale e jo vetem fantazi ne trurin tend A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 552763


Artemis = Melaqe A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 3631317773
Artemis ja ja ja sesht e vertet a , sa e di une Brad Piti mashkull esht a A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192

Ani nuk te dhemb ncncncncncn qka je kah shkrun moj ? Po Nusja jeme veq mem pa kah e kqyri nje femer me bisht tsynit tym qet , po me ba me dit ajo se qka mendoj ma vun flaken .
Spash asgje , nuk niva asgje mas mirti . Very Happy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Jan 2012 - 15:45
JinBim shkruajti:A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192 po ju me Angjelina Joli,Ciljeten (te themi e Shqiptare qe mos na thoni raciste) A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 721253
etj etj...Ata jane idhuj e idhujt skane gjini JinBim..Besom qe kjo e
te fantazuarit (te pelqyerit) nje vip,aktor,apo kengetar nuk te dhemb aq
sa tradhetia qe ndodh reale e jo vetem fantazi ne trurin tend A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 552763


Artemis = Melaqe A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 3631317773
Artemis ja ja ja sesht e vertet a , sa e di une Brad Piti mashkull esht a A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192

Ani nuk te dhemb ncncncncncn qka je kah shkrun moj ? Po Nusja jeme veq mem pa kah e kqyri nje femer me bisht tsynit tym qet , po me ba me dit ajo se qka mendoj ma vun flaken .
Spash asgje , nuk niva asgje mas mirti . Very Happy

Tani po te sheh me bisht te syrit por kur te zeje ne flagrance te ka ven flaken direkt besom sepse ajo (flagranca) eshte tjeter gje sdurohet aq sa nje iluzion per dike A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 1698836746 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 1698836746 shyqyr qe je gjall do te thote i ke ndejt besnik akoma asaj ose ajo sse ka kuptuar ate A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 320249 Razz


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
JinBim
JinBim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 163
<b>Hobi</b> Hobi : Shah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Jan 2012 - 15:57
Tani po te sheh me bisht te syrit por kur te zeje ne flagrance te
ka ven flaken direkt besom sepse ajo (flagranca) eshte tjeter gje
sdurohet aq sa nje iluzion per dike A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192 shyqyr qe je gjall do te thote i ke ndejt besnik akoma asaj ose ajo sse ka kuptuar ate A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 320249 Razz
E nderuara Artemis , tash ke vulos se qka eshte Flagranca . A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 884628
E nese e lexojm kete fjali me vemendje shihet se shume leht mund te ket vrasje apo Kallje ne nje lidhje . Per te cilen e patem fjalen ne temen tjeter A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 45550 qe ndodhin gjera per te cilat ne shume leht shkruajm pasi nuk jemi ne situata te atyre qe bejn vrasje . Edhe pse jam kunder vrasjeve .

Me fal , qe ne kete menyre kam shkuar , shpresoj se sme A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 594309
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Jan 2012 - 16:20
JinBim shkruajti:Tani po te sheh me bisht te syrit por kur te zeje ne flagrance te
ka ven flaken direkt besom sepse ajo (flagranca) eshte tjeter gje
sdurohet aq sa nje iluzion per dike A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 81192 shyqyr qe je gjall do te thote i ke ndejt besnik akoma asaj ose ajo sse ka kuptuar ate A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 320249 Razz
E nderuara Artemis , tash ke vulos se qka eshte Flagranca . A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 884628
E nese e lexojm kete fjali me vemendje shihet se shume leht mund te ket vrasje apo Kallje ne nje lidhje . Per te cilen e patem fjalen ne temen tjeter A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 45550 qe ndodhin gjera per te cilat ne shume leht shkruajm pasi nuk jemi ne situata te atyre qe bejn vrasje . Edhe pse jam kunder vrasjeve .

Me fal , qe ne kete menyre kam shkuar , shpresoj se sme A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 594309

jau bera pak qejfin femrave (te dukemi e mburremi pak si me te forta) A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 721253 sepse e te duam s'kemi forcen tuaj prandaj gjinia mashkullore matet me ne e na dhunon se ka me shume force dhe e zoteron dhunen ne gjak si njerez teper te ashper e gjak nxehte qe jemi... Boks


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Jan 2012 - 16:44
...Te u nda me leht nga gruja A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 322547 ,Nuk i duhet lidhja jasht-marteses ,vetem e ve ne rrezik te ardhme e asja Lidhje.
Snow
Snow
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 5
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : AthenS
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2012

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Mon 27 Feb 2012 - 7:20
nje mashkul / femer qe krijon nje lidhje jashte marteses te ti eshte sepse ska ate qe do ne shpin e ti !!! nese ke ne krahet e tua personin qe do ske arsye te kesh edike tjeter per te plotesuar martesen ideale


- Ndonjëherë bota të duket e bukur, sepse dikush të vlerëson për atë që je . . jo për atë që duhet të jesh .!!
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Apr 2012 - 11:49
Me dy luge nuk hahet..pastaj mund te ngeli ne fyt.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Apr 2012 - 12:44
te largon monotonine e jetes ky eshte mendimi im


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Apr 2012 - 12:59
[quote="Durrsaku"]te largon monotonine e jetes ky eshte mendimi im[/quote

Nese te duket monotoni jeta...ke zgjedhur personin e gabuar
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 4 Apr 2012 - 13:02
[quote="Dania"]
Durrsaku shkruajti:te largon monotonine e jetes ky eshte mendimi im[/quote

Nese te duket monotoni jeta...ke zgjedhur personin e gabuar
kam mendimin tim dhe ke ka zgjedhur e di vete ok


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 5 May 2012 - 11:15
kalon tek tema votime e sondazhe


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... N
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Tue 15 May 2012 - 23:05
Tani te gjith do themi jo normale por kjo ndodh vetem nese ke zgjedh persaonin e gabuar per te kaluar jeten.....


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Thu 24 May 2012 - 7:50
secili ka menimin e vet........ lot


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... N
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 1 Sep 2012 - 20:59
Sigurisht qe s'eshte e nvojshme
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Sponsored content

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi