Shko poshtë

A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per nje martese te....

3 - 14%
11 - 50%
5 - 23%
3 - 13%
 
Totali i votave: 22
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Thu 4 Aug 2011 - 0:53
First topic message reminder :

A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per nje martese te shendeteshme, dhe pse?


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 1 Sep 2012 - 23:21
Nuk eshte e nevojsjme dhe as e keshillueshme kur funksionon dashuria.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 2 Sep 2012 - 0:14
Po kur nuk funksionon dashuria si i behet Arian?


Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 2 Sep 2012 - 0:16
Grosh grosh grosh
Per note bohen te merzitshme. Ganjeher grrrr
Duhet Edhe nderru
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sun 2 Sep 2012 - 1:57
Arian 123 shkruajti:Nuk eshte e nevojsjme dhe as e keshillueshme kur funksionon dashuria.
Nqs nuk funksionon dashuria,,eshte e nevojshme Lidhja jasht martesore A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 3631317773
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:05
Nje Mardhenie JashtMartesore Per Mendimin Tim Esht Gabim Pasi Njeriu Martohet Per Te Ndar Gjithcka Me Partnerin/Partneren Jo Me E Nda Ne 3 PjesNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 1t7y1w
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 22:54
Do te ishte normale atehere nese gruaja nuk eshte ne gjendje ti kryej obligimet e burrit, atehere normale se do te shkoj diku dhe ai, por perderisa gruaja i kryen te gjitha obligimet atehere cka kerkon ai vetem nje plumb ne mes te ballit Very Happy Very Happy sa e rrezikshme u bera tani Very Happy Very Happy Very Happy shaka nuk ja vlen...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 22:58
BeSaa shkruajti:Do te ishte normale atehere nese gruaja nuk eshte ne gjendje ti kryej obligimet e burrit, atehere normale se do te shkoj diku dhe ai, por perderisa gruaja i kryen te gjitha obligimet atehere cka kerkon ai vetem nje plumb ne mes te ballit Very Happy Very Happy sa e rrezikshme u bera tani Very Happy Very Happy Very Happy shaka nuk ja vlen...

Hahhaha ti po flet per meshkujt .. po per femrat e mendon te njejten gje ti... e duan nje plumb ne mes te ballit ... A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 721253 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 721253


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 138970eg0jnigthy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:00
Aldino82 shkruajti:
BeSaa shkruajti:Do te ishte normale atehere nese gruaja nuk eshte ne gjendje ti kryej obligimet e burrit, atehere normale se do te shkoj diku dhe ai, por perderisa gruaja i kryen te gjitha obligimet atehere cka kerkon ai vetem nje plumb ne mes te ballit Very Happy Very Happy sa e rrezikshme u bera tani Very Happy Very Happy Very Happy shaka nuk ja vlen...

Hahhaha ti po flet per meshkujt .. po per femrat e mendon te njejten gje ti... e duan nje plumb ne mes te ballit ... A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 721253 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 721253
Femrat duhet vare,se nje plumb shpeton lehte Very Happy Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:01
BeSaa shkruajti:
Aldino82 shkruajti:
BeSaa shkruajti:Do te ishte normale atehere nese gruaja nuk eshte ne gjendje ti kryej obligimet e burrit, atehere normale se do te shkoj diku dhe ai, por perderisa gruaja i kryen te gjitha obligimet atehere cka kerkon ai vetem nje plumb ne mes te ballit Very Happy Very Happy sa e rrezikshme u bera tani Very Happy Very Happy Very Happy shaka nuk ja vlen...

Hahhaha ti po flet per meshkujt .. po per femrat e mendon te njejten gje ti... e duan nje plumb ne mes te ballit ... A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 721253 A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 721253
Femrat duhet vare,se nje plumb shpeton lehte Very Happy Very Happy Very Happy

Hhahahahah sa tragjike e ben ... grrrr


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 138970eg0jnigthy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:03
Ahahahah u bera nje cik e ashpert ketu por ashtu eshte ..

P.S. Nese burri apo gruaja ti ploteson te gjitha deshirat atehere pse te kete nevoj per dike tjeter, atehere edhe kjo do te ishte e nevojshme Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:07
BeSaa shkruajti:Ahahahah u bera nje cik e ashpert ketu por ashtu eshte ..

P.S. Nese burri apo gruaja ti ploteson te gjitha deshirat atehere pse te kete nevoj per dike tjeter, atehere edhe kjo do te ishte e nevojshme Very Happy

Hahahha ka edhe femra te semura ...prandaj... A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 721253


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 138970eg0jnigthy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:11
Po edhe e kunderta eshte ashu Very Happy Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:13
Mendoj se per mashkullin eshte me ndryshe se per femren...nuk e di ... mbase ngaqe jam mashkull vete... dhe mendoj keshtu... [smile_1]


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 138970eg0jnigthy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:16
Eshte e vertet qe eshte me ndryshe por jo te bejne vetem atehere kur gjejne femra te dobeta ...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:19
Pse ti mendon se kjo ndodh vetem me femra te dobeta.... nuk eshte e vertete...


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 138970eg0jnigthy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:23
Jo nuk e thash se ndodh me femrat e dobeta por tash meshkujt kur gjejne femra te dobeta ( grate e tyre te dobeta ) normale se do te veprojne ne ate menyre...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:27
Per fat te keq ne meshkujt kemi ate problem...na pelqejne eksperiencat e reja...por jo te gjithe jane keshtu...


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 138970eg0jnigthy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:28
Ahhh ju kerkoni vra Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:29
BeSaa shkruajti:Ahhh ju kerkoni vra Very Happy Very Happy


grrrr grrrr grrrr normale nuk eshte ... po cte bejme... nuk na rrihet me nje vend... grrrr grrrr


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 138970eg0jnigthy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:31
Ju nuk rrini me nje vend e ne e pesojme pastaj Very Happy Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:33
BeSaa shkruajti:Ju nuk rrini me nje vend e ne e pesojme pastaj Very Happy Very Happy Very Happy

Hahahhaha Besaa,.. kam shume deshire te flas me ty... por neser jam serish ne pune.. me duhet te iki....

Naten e mire dhe gjume te embel... :blume_007:


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 138970eg0jnigthy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:34
Naten e mire Aldo, gjume te embel he se edhe une do iki se jam e lodhur edhe pse neser kam pushim...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:45
duhet nderru ushqimi nganjeher
grosh grosh grosh per note sado e mire te jete te behet e merzitshme ?????
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:56
BeSaa shkruajti:Jo nuk e thash se ndodh me femrat e dobeta por tash meshkujt kur gjejne femra te dobeta ( grate e tyre te dobeta ) normale se do te veprojne ne ate menyre...

Femra Shqiptare nuk ka shume hapesire e mundesi zgjedhje per te mos lejuar te ndodhe kjo...shpesh ju nenshtrohen edhe e pranojne tradhetine nga burri sepse s'kane nga te shkojne,s'kane mbeshtetje...


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Fri 2 Nov 2012 - 23:58
po pra po .
ketej me shume lidhje ka sexsi femer ????
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 3 Nov 2012 - 0:05
Tironci shkruajti:po pra po .
ketej me shume lidhje ka sexsi femer ????

Kjo eshte hakmarrje kunder burrit qe i tradheton ose sepse burri qe ka nuk ja permbush kushtet jetesore si dhe ciftore (martesore) ne shtrat


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 3 Nov 2012 - 0:07
Ariana shkruajti:
Tironci shkruajti:po pra po .
ketej me shume lidhje ka sexsi femer ????

Kjo eshte hakmarrje kunder burrit qe i tradheton ose sepse burri qe ka nuk ja permbush kushtet jetesore si dhe ciftore (martesore) ne shtrat
as e para as e dyta
ka dale mode e re ketej grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 3 Nov 2012 - 0:17
Kjo eshte qe thash une po thuaj cte duash ti...derisa ekziston varferia edhe mosperfillja e femrave nga burrat e tyre normale qe e ato do gjejne dike tjeter per tu mbeshtetur e argetuar Very Happy


A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per.... - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 3 Nov 2012 - 0:21
aty skam kundershtim
token po se punove po e le djerr ,dihet qe do ta punojne komshit grrrr
Abdulgafuri
Abdulgafuri
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kastriot
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2012

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 3 Nov 2012 - 8:10
jo ne asnje menyre.


5:3.Sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë Time, zgjodha për ju islamin fe.

3:102. O ju që besuat, kini frikë All-llahun me sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni, pos vetëm duke qenë muslimanë (besimtarë)!

18 : 27. Lexo çka të është shpallur ty nga libri i Zotit tënd! Nuk ka kush që mund t'i ndryshojë fjalët e Tij dhe pos Tij, nuk mund të gjesh strehim.
18:29. E ti thuaj: “E vërteta është nga Zoti juaj, e kush të dojë, le të besojë, e kush të dojë, le të mohojë. Ne kemi përgatitur për jobesimtarët zjarr që muret e tij (të flakës) i rrethojnë ata, e nëse kërkojnë shpëtim, ndihmohen me një ujë si katran që përzhit fytyrat. E shëmtuar është ajo pije, e vend i keq është ai”.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

prej Sat 3 Nov 2012 - 21:37
Jo mendoj se eshte e papranueshme nje lidheje jashtemartesore.........


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Sponsored content

default Re: A mendoni se nje mardhenje jashte-martesore eshte e nevojshme per....

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi