Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Gaga, Britney dhe Allen marrin çmimet në Virgin Media

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:08
Gaga, Britney dhe Allen marrin çmimet në Virgin Media F_021111Lady Gaga, Britney Spears dhe Lily Allen, janë fitueset kryesore në ceremoninë e sivjetme të ndarjes së çmimeve Virgin Media Music Awards.
Ndarja e këtyre çmimeve është e përvitshme, ndërsa votimin e bëjnë fansat britanik. Publikimi i rezultateve është bërë të enjten, ndërsa shumica e kategorive janë dominuar nga femrat.
Lady Gaga fitoi çmimin për albumin më të mirë (“The Fame”). Britney fitoi çmimin e këngëtares më të mirë, ndërsa Allen çmimin për këngën më të mirë (“The Fear”).
Këngëtarja e grupit “Girls Aloud”, Cheryl Cole, është emëruar si femra më seksi, ndërsa Robbie Williams mori çmimin për këngëtarin më të mirë.
“Take That” u shpall grupi i vitit, ndërsa ikona e ndjerë e muzikës pop, Michael Jackson, u shpall legjenda e vitit.


Gaga, Britney dhe Allen marrin çmimet në Virgin Media Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi