Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Alexander McQueen bën vetëvrasje

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:10
Alexander McQueen bën vetëvrasje F_021112Dizajneri britanik Alexander McQueen është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Londër, ndërsa ishte në moshë 40-vjeçare.
Mail Online njofton se dyshohet se McQueen (të cilit ditë më parë i vdiq nëna) ka bërë vetëvrasje
McQueen, i cili veç të tjerëve ka punuar edhe me Kate Moss dhe Naomi Campbell, është shpallur katër herë dizajneri më i mirë i vitit në Britani të Madhe.
Po ashtu, gjatë karrierës ka marrë edhe çmimin CBE, ndërsa është emëruar edhe si dizajneri më i mirë ndërkombëtar i vitit gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve të modës.


Alexander McQueen bën vetëvrasje Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi