Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Biel joshet nga Roberts

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:18
Biel joshet nga Roberts F_021115Jessica Biel ka thënë se ajo ka joshje femërore në bashkë-aktoren e filmit “Valentine's Day”, Julia Roberts.
Aktorja, e cila aktualisht është në lidhje me Justin Timberlake, ka thënë se ajo aty për aty kishte krijuar një lidhje me Roberts gjatë xhirimeve të filmit.
“Kam dëgjuar se ajo ka joshje femërore në mua dhe përfundimisht edhe unë kam për të. Mendoj se ajo është e mahnitshme. Edhe pse kam bërë panik një kohë pasi i dërgova një tekst dhe ajo nuk mu përgjigj për një kohë. Por jemi mirë tash”, ka thënë Roberts.
Aktorja 27-vjeçare ka thënë se ajo planifikon të kalojë një ditë romantike me Timberlake në ditën e Shën Valentinit.
“Më pëlqen dita e Valentinit! Është një ditë e mirë për të dalë dhe për të festuar dashurinë dhe kujdesin për njerëzit, është e shkëlqyeshme”, ka thënë aktorja./


Biel joshet nga Roberts Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi