Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Desktopi juaj! [Foto]

prej Wed 27 Jul 2011 - 13:08
First topic message reminder :

Ketu secili prej jush postoni pamjen e desktopit tuaj! : P Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 322547Product Image

Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Thu 9 May 2013 - 23:34
Ktu shoh vetem komente, foto askund!!!


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Thu 9 May 2013 - 23:41
I treguam dikur e i hoqem serish per arsye privatesie e mos keqperdorimi nga dikush....Nese keni deshiren i vendosni prap fotot tuaja ata qe keni deshiren te pakten dhe shikohuni...Beje hapin e pare ti qe te vazhdojne te tjeret mo Blero??? Very Happy


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Thu 9 May 2013 - 23:44
Aha kuptova, eh cfare hapi te bej une, jam me i riu me mosh ketu, dua te ju shoh juve te medhenjeve hahahhah


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 10:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Po shtoj ca foto te reja... :)
Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 524843_505521249514264_2109791056_n

Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 941094_510263439040045_575139466_n

Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 557994_504879336245122_1185967658_n

Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 603683_504874372912285_1051107339_n


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 12:05
Ca do behet me ne te dy mo lol qe me je bere fiksim Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 721253 e vec me rrefuzon per te tjera? tralala Very Happy

Ncncnc e keto gocat e forumit sa te kursyera ne komente Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 723485774 sikur do u bie hunda bile grrrr


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 12:16
AnGeLiC shkruajti:Ca do behet me ne te dy mo lol qe me je bere fiksim Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 721253 e vec me rrefuzon per te tjera? tralala Very Happy

Ncncnc e keto gocat e forumit sa te kursyera ne komente Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 723485774 sikur do u bie hunda bile grrrrLooool po deri ne fund bashk do rrim ne


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 13:08
ja legjenda nese deshiron ta njihen figure e legjendes


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 13:23
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ca do behet me ne te dy mo lol qe me je bere fiksim Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 721253 e vec me rrefuzon per te tjera? tralala Very Happy

Ncncnc e keto gocat e forumit sa te kursyera ne komente Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 723485774 sikur do u bie hunda bile grrrr

Looool po deri ne fund bashk do rrim ne

Besoj ne perjetesi une lol! awa Sjam si te tjerat ti nderroj dashnoret jave per jave grrrr


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 13:48
e kam vene dikur foton


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 14:49
Visi po mua qe me ka marr malli ta shoh tullken cyc hajt vendose cik te jap nje kiss mu ne Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 3728071597 tani Shocked


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 15:36
AnGeLiC shkruajti:Visi po mua qe me ka marr malli ta shoh tullken cyc hajt vendose cik te jap nje kiss mu ne Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 3728071597 tani Shocked
sapo erdha zemra tani do ta tregoj tullen ta puthesh Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1672852876


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 16:39
Durrsaku shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Visi po mua qe me ka marr malli ta shoh tullken cyc hajt vendose cik te jap nje kiss mu ne Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 3728071597 tani Shocked
sapo erdha zemra tani do ta tregoj tullen ta puthesh Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1672852876

Muaaahhh njeri me i bukur se tjetri me jeni...ca yllash ka forumi jone,spo di ke te zgjedh as une Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 2336963486 Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1672852876


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 16:40
AnGeLiC shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Visi po mua qe me ka marr malli ta shoh tullken cyc hajt vendose cik te jap nje kiss mu ne Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 3728071597 tani Shocked
sapo erdha zemra tani do ta tregoj tullen ta puthesh Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1672852876

Muaaahhh njeri me i bukur se tjetri me jeni...ca yllash ka forumi jone,spo di ke te zgjedh as une Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 2336963486 Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1672852876
a me kishe zgjedhur mua moj? cben ti nga luli ne lul? grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 16:49
2222 anetar dhe nuk shef me shum se 4 foto qe kan postu , gocat harroje se e hedhin 1 foto se kan turp nga burrat

Bojeni nje her si njerzit e huaj mos kini turp se ne fund te fundit thjesht ne foto do vendosni apo jeni te shemtuta dhe si vendosni ? Per Gocat ishte


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 21:54
Ti larte , po me ke fjale i paske ba Gocat me te postu tashi foto te marra nga Googel dhe te thon qe jan ato se te vertetat sme ha mendja qe vendos asnjera , keshtu qe ma mire hic se manipolim vendosin Footo Artistesh dhe thojn una Very Happy
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 22:10
Kush poston foto miii , me postu foto ktu ju rref mami pastai , po thuaj me mir mos t egzistonte tema te pakten kur nuk posto kush foto , se keshtu i bie


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 22:23
Jemi Nje shkruajti:2222 anetar dhe nuk shef me shum se 4 foto qe kan postu , gocat harroje se e hedhin 1 foto se kan turp nga burrat

Bojeni nje her si njerzit e huaj mos kini turp se ne fund te fundit thjesht ne foto do vendosni apo jeni te shemtuta dhe si vendosni ? Per Gocat ishte

E kshu jemi ne shemterina sjemi te bukura si juve qe na beni pasarele ketu cte bejme tani....Sna ka bere perendia te gjitheve te bukura si puna juaj :nsns:

Nuk behet fjale per turp por per mentalitet te dobet e mendje te pa pjekura edhe pse ne moshe te mesme or djalosh..dhe ti keto gjera i di shume miree..kur te silleni mire ju me ne ndoshta atehere do te jemi me te guxishme te tregojme fotot tona opla


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 22:26
Message reputation : 100% (1 vote)
S'kam ce du surratin tat una moj , dua te shof ndonje Çupe te re Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 721253


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1810
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2012
http://wiki.portalikosovar.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 22:34
pse kush ka qen real der soddd

sekret se me marin mesysh


Nuk më vjen keq për njerëzit që kam humbur me kalimin e kohës, por për kohën që kam humbur me disa njerëz..!!


Faleminderit atyre qe me urrejne
-Me bete nje njeri me te forte ! ...
Faleminderit atyre qe me kan zili !
-Me bete te ndjehem i vecante ! ...
Faleminderit atyre qe me kan ne zemer ! -
-Me bete te ndihem i rendesishem ! ...
Faleminderit atyre qe iken !
-Me mesuat qe asgje nuk zgjat pergjithmone ! ...
Faleminderit atyre qe qendruan me mua !
-Me mesuat kush jane miqte e vertete !!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 22:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Jemi Nje shkruajti:S'kam ce du surratin tat una moj , dua te shof ndonje Çupe te re Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 721253

Po as une skam dashur te shoh ate surratin tat kur e ke ven por sme pyete pale grrrr


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 22:46
Ja se po e vendos dhe une por mos me shani :fot:
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 22:58
Tironci shkruajti:Ja se po e vendos dhe une por mos me shani :fot:

Do me besh xheloze tani... Very Happy


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 4 Jun 2013 - 23:10
AnGeLiC shkruajti:
Tironci shkruajti:Ja se po e vendos dhe une por mos me shani :fot:

Do me besh xheloze tani... Very Happy
AnGeLiC shkruajti:
Tironci shkruajti:Ja se po e vendos dhe une por mos me shani :fot:

Do me besh xheloze tani... Very Happy
pse ma editove mi
apo ke hall se me hane mesysh keto shtrigat Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1698836746
Interistja
Interistja
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
<b>Postime</b> Postime : 2272
<b>Hobi</b> Hobi : Te luaj futboll me cunat e lagjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/01/2013

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Wed 19 Jun 2013 - 18:27
ja dhe une kur isha e vogel Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Jonbenet-1Razz


Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1810
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2012
http://wiki.portalikosovar.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Wed 19 Jun 2013 - 19:21
Sun po gjej asnji foto google qe me shkon mu si juve


Nuk më vjen keq për njerëzit që kam humbur me kalimin e kohës, por për kohën që kam humbur me disa njerëz..!!


Faleminderit atyre qe me urrejne
-Me bete nje njeri me te forte ! ...
Faleminderit atyre qe me kan zili !
-Me bete te ndjehem i vecante ! ...
Faleminderit atyre qe me kan ne zemer ! -
-Me bete te ndihem i rendesishem ! ...
Faleminderit atyre qe iken !
-Me mesuat qe asgje nuk zgjat pergjithmone ! ...
Faleminderit atyre qe qendruan me mua !
-Me mesuat kush jane miqte e vertete !!
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Wed 19 Jun 2013 - 22:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Interistja shkruajti:ja dhe une kur isha e vogel Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Jonbenet-1Razz

miza Bjonde RazzNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1t7y1w
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Thu 20 Jun 2013 - 0:48
Aiiii kush do hedh foto nga gocat amon, te ishte ashtu do ishim ne faqet e para te gazetave per modele Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sat 22 Jun 2013 - 19:20
Akoma asgje ktu vec komente Very Happy


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sat 22 Jun 2013 - 22:15
Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 788-94

Na dhe une.... Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 729602 Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1670449084


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sun 23 Jun 2013 - 3:34
AnGeLiC shkruajti:Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 788-94

Na dhe une.... Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 729602Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1670449084
WooooooooooooooooooooooooooooW sa kinge njera...Tamam sic te kam imagjinuar Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1286751612Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1286751612Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1286751612Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1t7y1w
Interistja
Interistja
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
<b>Postime</b> Postime : 2272
<b>Hobi</b> Hobi : Te luaj futboll me cunat e lagjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/01/2013

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Tue 25 Jun 2013 - 9:01
FALKO shkruajti:
Interistja shkruajti:ja dhe une kur isha e vogel Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Jonbenet-1Razz

miza Bjonde Razz
shife sa e mire kam qen hahahahahahahahh


InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Mon 1 Jul 2013 - 22:01
Akoma vetem llafe ktu ne kte tem ? Very Happy


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Mon 1 Jul 2013 - 22:02
Interistja shkruajti:
FALKO shkruajti:
Interistja shkruajti:ja dhe une kur isha e vogel Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Jonbenet-1Razz

miza Bjonde Razz
shife sa e mire kam qen hahahahahahahahh

Tham per foto origjinale jo fote Google.com Very Happy


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 106
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sat 21 Sep 2013 - 6:13
Asnje foto spaska ketu..ja po e ve une per ca kohe para se ta fshij Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 705491909 

Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Eri_zpse4dde1d1
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sun 22 Sep 2013 - 0:41
Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1174660_493937500688296_691703959_n

Thua te jene i njejti person keta te dy vetem se ne foton me siper me i ri!!! kkkkkkkkkkkkkkk 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 106
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sun 22 Sep 2013 - 4:29
AnGeLiC shkruajti:
Thua te jene i njejti person keta te dy vetem se ne foton me siper me i ri!!! kkkkkkkkkkkkkkk 
Nga syte edhe ngjajne po per te tjerat se besoj.. grrrr 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sun 22 Sep 2013 - 10:12
Ahaha me ne fund ne forumin tone edhe nje hollivudian kyyyy 

Pamela Anderson q1q ,gz per njohjen grrrr 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sun 16 Mar 2014 - 22:24
Sa vete jane ne linje? cyc  Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1540093706
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sun 16 Mar 2014 - 22:56
Albo i pari meqe keni mbet anonim,te tjeret pak a shume i dime,une po molle e kuqe per te gjithe!  kyyyy 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

prej Sun 16 Mar 2014 - 23:02
Neser timen neser Fotot e anëtarëve! - Faqe 6 1540093706
Sponsored content

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi