Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kardashianet lansojnë linjë argjendarie

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:22
Kardashianet lansojnë linjë argjendarie F_021117Motrat Kardashian, janë duke u mbështetur në trashëgiminë e tyre armene për të krijuar një linjë të re të argjendarisë.
Motrat Kim, Kourtney dhe Khloe, të cilët kanë vargun e tyre të butikëve ‘Dash’, janë bashkuar me markën nga Los Angeles ‘Virgin Saints and Angels’ për të lansuar linjën e tyre të gurëve të çmuar, “The Kardashian Collection”.
Dhe treshja e motrave, babai i të cilave, Robert Kardashian, ka qenë armen, janë kthyer kah historia e këtij vendi për t’u inspiruar.
“Jam e ngazëllyer që përfundimisht do të jem në gjendje të ndaj disa copëza të mahnitshme nga koleksioni me ju. Dizajni është inspiruar nga trashëgimia armene dhe ka një simbolizëm prapa çdo produkti”, ka thënë Kim./


Kardashianet lansojnë linjë argjendarie Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi