Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Garner: Nuk dua të jem modele

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:25
Garner: Nuk dua të jem modele F_021010Jennifer Garner urren të pozojë për ballinat e revistave, sepse bukuria e saj nuk mund të matet me ato të modeleve.
Aktorja 37-vjeçare ka punuar shumë gjatë karrierës së saj, mirëpo që nga lindja e dy fëmijëve me burrin Ben Affleck, urren të tregojë lëkurën e saj.
“Kur e fillova aktrimin, modelet ishin nëpër ballina të revistave, ndërsa aktorët ishin aktorë. Pastaj unë fillova (karrierën) dhe ky u bë shumë shpejtë një trend, ashtu që të gjithë duhej të dilnin nëpër ballinat e revistave, gjë që është ‘ferr në tokë’. Ndërsa tani të gjithë presin që aktorët të duken si modelë dhe unë nuk dua të dukem si modele. Nuk dua të jem modele”, ka thënë aktorja. /


Garner: Nuk dua të jem modele Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi