Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mayer: Seksi me Jessican ishte i krisur

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:27
Mayer: Seksi me Jessican ishte i krisur F_021011Rokeri John Mayer ka folur haptazi për jetën seksuale me ish-të dashurën e tij, Jessica Simpson, duke thënë se këngëtarja ka qenë “e krisur” në krevat.
Mayer ka pranuar se ka rënë në dashuri me Jessican që në takimin e parë në vitin 2006, mirëpo arsyeja e prishjes së lidhjes së tyre ka qenë pasi që ajo ka qenë “si drogë për të”.
“Ajo ishte si drogë dhe drogat nuk janë të mira nëse i merr në dozë të madhe. Po, ajo vajzë ishte si kokainë për mua. Seksualisht, ishte çmenduri...”, ka thënë muzikanti për revistën Playboy.
Çifti u nda në vitin 2007 pas nëntë muajsh së bashku, ndërsa Mayer menjëherë u lidh me Jennifer Aniston.


Mayer: Seksi me Jessican ishte i krisur Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi