Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Koha

prej Sun 7 Aug 2011 - 21:00
Ekzistenca jone eshte e kushtezuar nga koha. Gjithcka kemi dhe gjithcka bejme kufizohet nga koha! Megjithate kujtesa eshte pertej cdo kushtezimi. Mund te mendosh qe je pershembull 14 vjec dhe te kthehesh me kujtime ne ate moshe, pa asnje kufizim. Do te thote qe une sot nuk jam X vjec, por jam nje pafundesi momentesh qe mbart kujtesa ime.


Koha Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi