Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Njeriu ka me shume nevoje per miq apo armiq

prej Tue 9 Aug 2011 - 21:45
Si mendoni, duke gjykuar gjithmone ne lidhje me efektet mbi vete njeriun. Nje mik te ofron mbeshtetje ndersa armiku te lufton, konkuron pameshirshem dhe indirekt te ben me te forte, ndersa miqesia deri diku te ben ti gjesh shume gjera gati..Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Njeriu ka me shume nevoje per miq apo armiq

prej Tue 9 Aug 2011 - 21:47
Ne mesin e shume miqeve padyshim se nder ta do te kete dhe shume Armiq.

Miku te mbeshtet ndersa Armiku te bene edhe me te fort.


Njeriu ka me shume nevoje per miq apo armiq  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi