Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mua me pelqen e shendoshe, po ju??

prej Wed 17 Aug 2011 - 23:00
Te gjithve u pelqen nje femer e hodhe dhe e gjate, e cila raprezanton sensin e bukurise femrore, dhe qe bije per here te pare ne syrin e mashkullit te sotem. Perse antiket pelqenin me shume femrat sa me te shendosha?Sensi i bukurise se femrave ishte komplet i ndryshem me kohet e hershme.
Qe nga kohet antike femrat jane prezantuar neper vizatime te ndryshme te shendosha dhe shpesh te zhveshura, per te treguar pikerisht shendetin e mjaftueshem te tyre.Sipas nje kerkimi dizenjatoret kane qene jo te moshave te vjetra, dhe eshte e veshtire te dihet se cfare u shkonte neper mend gjate oreve te punes apo kur i hedhnin nje veshtrim piktures gjate nje pushimi.
Lind pyetja, perse kemi ndryshuar gusto duke hedhur poshte mijra vjet eksperjence te njerzeve te koheve te meparshme?
Kjo eshte e qarte se nje femer duhej te ishte e shendosh (ose shume e shendoshe)qe ti pelqente nje mashkulli!
Lol mua me pelqen kjo ne foto, edhe nuk jam antik.Po ju?? krtMua me pelqen e shendoshe, po ju?? 2880d1227477174-mua-me-pelqen-e-shendoshe-po-ju-f-shendet


Mua me pelqen e shendoshe, po ju?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Mua me pelqen e shendoshe, po ju??

prej Wed 17 Aug 2011 - 23:29
kjo siper Mua me pelqen e shendoshe, po ju?? 45550


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mua me pelqen e shendoshe, po ju??

prej Wed 17 Aug 2011 - 23:35
ate ne foto Maks na vjen keq sta japim dot e mbajme per skulpture forumi grrrr


Mua me pelqen e shendoshe, po ju?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Mua me pelqen e shendoshe, po ju??

prej Wed 17 Aug 2011 - 23:36
Artemis shkruajti:ate ne foto Maks na vjen keq sta japim dot e mbajme per skulpture forumi grrrr
e kisha per postusen Mua me pelqen e shendoshe, po ju?? 45550
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mua me pelqen e shendoshe, po ju??

prej Wed 17 Aug 2011 - 23:42
postuesja esht elegante afro


Mua me pelqen e shendoshe, po ju?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Mua me pelqen e shendoshe, po ju??

prej Wed 17 Aug 2011 - 23:44
Artemis shkruajti:postuesja esht elegante afro
po de hhh
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Mua me pelqen e shendoshe, po ju??

prej Thu 18 Aug 2011 - 11:43
Te them te drejten e dua me ,,,,,kiliakus
Sponsored content

default Re: Mua me pelqen e shendoshe, po ju??

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi