Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?

prej Sat 3 Sep 2011 - 22:57


Vall meritojn te jetojn si njerez dhe kjo familje e harruar nga vet ne! Eshte gjes i mir ti shtrish doren nje te varferi apo eshte mekat? Si mendoni ju?


Edituar për herë të fundit nga Aииα në Wed 25 Apr 2012 - 13:28, edituar 1 herë gjithsej


Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
JinBim
JinBim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 163
<b>Hobi</b> Hobi : Shah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?

prej Tue 29 Nov 2011 - 12:33

Hmmmmmmm dem poashtu turp per ne te gjithe . :sad26:
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?

prej Tue 29 Nov 2011 - 13:01
turp turp per qeverin per ta afermit per farefisinIstogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?

prej Tue 29 Nov 2011 - 19:40
Jetojm ne Kosove e ka njerz qe jetojn sikur ne pyjet e pashkeluara te Amazones te harruar total nga Komuna dhe pushteti
Eshte video qe bjen ne ndergjegje te atyre njerzeve qe ne i votuam u a dham Pushtetin kurse ata sot na vrasin na bejen te qmendur si rasti i ksaj familje ne nje fshat te Mitrovices
Ka ardh momenti qe te zgjohem


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
MeMories
MeMories
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1088
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku Neper Bote...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2011

default Re: Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?

prej Mon 2 Jan 2012 - 14:02
Ska rendsi ku jetojn te gjith kan te drejt me ejtu si cdo njeri....SA keq oh Zot .....Turp per ata qe jan ne pushtet e i thojn vetit se ban diqka per pOpullin evete,,,,Sa keq me vjern nuk mund ta shikoj me.... Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?  482245


Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter..!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?

prej Wed 25 Apr 2012 - 12:29
tema kalon tek koktej diskutimesh


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?  N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?

prej Wed 25 Apr 2012 - 13:33
Keto jane turpet e shoqerise Shqiptare e nje shteti te pa pergjegjshem duke pare secili gunen e vet si te mbush xhepat me shume e te rrjep..Ne fakt kriza e indiferences na ka prek te gjithve si shoqeri e jo vetem shtetin ,te gjithe mbyllim syte e veshet ne keta njerez per me shume i perbuzim ose bejme sikur si shohim e sna perket...edhe pse i hasim dhe e shohim per dite perball nesh fenomene te tilla.... Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?  389163


Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Vall meritojn te jetojn si njerz dhe kjo familje?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi